Foto: Force India

Spa apkaimē nedēļas nogalē gaidāms lietus. Kimi Raikonens nepiedalīsies ceturtdienas preses konferencēs. Heiki Kovalainens dosies trasē piektdienas treniņu laikā.

Spa Frankošamps atrodas 100 km uz rietumiem no Nirburgringas trases, kur Formula 1 posms risinājās jūlijā. Abām šīm trasēm ir viena kopīga īpašība – neprognozējami laika apstākļi un augsta lietus iespējamība. Šobrīd laika prognoze sola apmākušos, taču sausu piektdienu. Jau sestdien Spa apkaimē var sākt līt un ļoti iespējams vērosim slapjā laika kvalifikāciju. Turklāt lietus iespējamība arī svētdien ir ļoti liela, tai gan lietus nebūs spēcīgs, tomēr ilgstošs. Šobrīd prognoze sola lietus sākšanos tieši dienas vidū, kas sacīkstes scenāriju padara ļoti neprognozējamu. Tomēr neaizmirsīsim, ka Spa apkaimē laika apstākļi un prognozes mainās ļoti strauji.

Foto: Jon NobleKimi Raikonens šobrīd ir pieprasītākā ‘prece’ pilotu tirgū un arī žurnālisti labprāt nopratinātu Kimi jau šodienas preses konferencēs. Tomēr pagaidām somu pilots nebūs pieejams tradicionālajās ceturtdienas preses konferencēs – “Lotus” komanda ziņo, ka Raikonens ir apslimis un trasē būs tikai piektdien un pirmajiem traniņiem. Novēlēsim Raikonenam drīzu atveseļošanos, tomēr, iespējams, tas vienkārši ir labs veids, kā izvairīties no liekas uzmanības.

Heiki Kovalainens Spa trasē atkal sēdīsies Formula 1 mašīnā un piedalīsies piektdienas pirmajos treniņos “Caterham” sastāvā. Turklāt komanda apstiprināja, ka soms strādās arī Moncā. Šajā nedēļas nogalē Kovalainens ieņems Šarla Pika formulu, bet Itālijā pirmajā treniņā trasē dosies Gido van der Gardes vietā. Nevar aizmirst, ka Kovalainens ir viens no reālākajiem kandidātiem uz vietu “Caterham” pamatsastāvā – tiek ziņots, ka vienība nav īpaši apmierināta ar van der Gardes sniegumu.

1 KOMENTĀRS