Foto: Aldis Putniņš

Fernando Alonso savā tvitera kontā vakar atklāja, ka tuvākajās dienās no viņa puses gaidām svarīgs paziņojums.

“Tuvākajās dienās no manis gaidāmas svarīgas ziņas… Sekojiet līdz tviterī un mājas lapā”, raksta Alonso. Šāds paziņojums ir licis motoru sporta presei pamazām jukt prātā un ideju skaits par to, kas varētu būt Alonso paziņojums, ir jau pārsniedzis duci. Īstais brīdis mums arī piemest kādu no sevis – varbūt kādam no Jums izdodas uzminēt, kas slēpjas aiz šī noslēpumainā paziņojuma – gaidu idejas komentāros!

Attēls: Ekrānšāviņš

Tikmēr pāris reāli un mazāk reāli minējumi: varbūt Alonso vēlas paziņot, ka aiziet no “Ferrari” vai to, ka viņa komandas biedrs nākamajā sezonā būs Kimi Raikonens? Patiesībā visdrīzāk gaidāmajam paziņojumam nebūs tik liela nozīme un gan jau tas ir jauna sponsora paziņojums, lēmums piedalīties kādā GT sacīkstē “Ferrari” sastāvā vai kāds ‘sīkums’ no personīgās dzīves. Varbūt Alonso nolēmis iestūrēt laulības ostā ar savu draudzemi Dašu?

Foto: Fernando AlonsoPAPILDINĀTS. Jau nākamajā dienā pēc Alonso anonsa par svarīgo ziņu parādījās informācija, ka spānis ir nopircis profesionālo spāņu riteņbraukšanas komandu “Euskaltel Euskadi”. Alonso lielā interese un aizraušanās ar riteņbraukšanu ir labi zināma un tāpēc šāds sois ir saprotams. Darījums nodrošinās basku komandas izdzīvošanu un nākotni.

1 KOMENTĀRS

 1. Šitādā manierē, manuprāt, neko nopietnāku tiešām par kāzām sagaidīt nevar. Par pilotu tirgus izmaiņām, manuprāt, vienmēr ziņo komandas nevis piloti caur tviterī draiskā manierē.
  Kas atiecas uz Fernando, tad viņš vairķkārt ir uzsvēris, ka Ferarri ir pēdējā komanda, kurā viņš brauks F1. Vai tad šo faktu visi žurnālisti pēkšņi ir aizmirsuši?
  Protams, cilvēkiem domas un vērtības gadiem ritot mainās.
  Otrs aspekts, kas, manuprāt, izslēdz Alonso iešanu prom no ferarri ir tas, ka Ferarri ir Ferarri. Ok – pēdējie gadi nav pa pirmajām vietām, bet šī nav komanda, kas nespētu pārsist red Bull. Ja nopietni, tad Red Bull super mašīnas vispār ir kaut kas mistisks un neizskaidrojams autosporta vēsturē, jo tā nav komanda ar vēsturi un rūpnīcām aiz muguras.

 2. Nu mans necilais viedoklis (kas izslēdz Alonso pārriešanu uz kādu citu komandu) ir šāds:

  Nevienam pilotam nevajadzētu neko dižu mainīt, JO nākamais gads būs brīnumu un pārsteigumu gads, vajag vēl vienu gadu pačolēt, kas notiks katra pilota komandā – konstruktoru tabuls izskatā.

  Domājams Batons priecājās, ka neaizgāja 2009. gadā uz kādu “spējīgaku” komandu.