Foto: Ferrari

Itālijas GP laikā baumas par to, ka Kimi Raikonens atgriezīsies “Ferrari” kļuva tik skaļas, ka šobrīd tas tiek pieņemts kā fakts.

Foto: Lotus F1Raikonens jau var sākt piemērīt sarkano

Baumas par Raikonena atgriešanos regulāri tika izplatītas no vairākiem vācu mēdijiem – RTL televīzijas, “Bild” avīzes un pat “Auto Motor und Sport” žurnāla reportiera Mihaela Šmita puses. Tiek ziņots, ka jau trešdien paredzētajā tikšanās reizē Maranello Luka di Montidzemolo personīgi informēs Felipi Masu, ka brazīlieša pakalpojumi vairs nebūs vajadzīgi.

Vēl Ungārijā kā galvenais Masas aizstājēja kandidāts esot bijis Niko Hilkenbergs, kurš “Sauber” sastāvā Moncā izcīnīja piekto vietu. Šis variants komandas līderim Fernando Alonso esot paticis krietni labāk un ar to var izskaidrot spriedzi starp abām pusēm pēdējā laikā.

“Ferrari” vēlējās par līgumu ar Raikonenu paziņot jau Itālijā, taču sarunas esot aizkavējušās, jo Kimi menedžeris Deivids Robertsons atrodas ASV, kur ārstējas no vēža. “Der Spiegel” raksta, ka Raikonena algu, kas būs ap 20 miljoniem Eiro, apmaksās Alonso sabiedrotā “Santander” banka un “Shell” kompānija.

Foto: FerrariAlonso atpakaļ pie ‘Renault’?

Tostarp Itālijā sāka cirkulēt arī runas par to, ka Alonso ar esošo situāciju kļūst aizvien neapmierinātāks un apsver iespēju doties uz “Lotus”, kur “Renault” kompānija aktīvi lobē šādu variantu. “Bild” raksta, ka “Renault” ir gatavi nopietniem ieguldījumiem “Lotus” vienībā un jaunajā dzinēju ērā tādejādi padarīt Enstonā bāzēto komandu par savu fabrikas vienību, kā tas bija “Renault” komandas laikos, kad Alonso 2006. un 2006.gadā izcīnīja savus čempiona titulus.

“Ja Alonso klauvēs pie manām durvīm, es notikti tās atvēršu,” Moncā paziņoja “Lotus” boss Ēriks Buljē. “Es tikai ceru, ka mēs varēsim par to samaksāt. Mēs cenšamies izveidot krietni dziļākas attiecības ar “Renault” un “Total”, kas ir ļoti svarīgi no tehnsikā un finansiālā viedokļa.”

Foto: SauberHilkenbergs ir rezerves variants

Savukārt Šveices avīze “Blick” ir pārliecināta, ka Niko Hilkenbergs noteikti nepaliks “Sauber” sastāvā. Vācietis iesaistījies riņķa dejā ar “Lotus” un “Ferrari” komandām, tomēr viņam jāgaida pirms savus lēmumus pieņems Alonso un Raikonens.

Mums visiem ir rezerves plāns,” attiecībā uz iespējamo Niko ienākšanu komandā izteicās Buljē.

1 KOMENTĀRS

 1. Bībi (BBC) svētdien rādīja Eģika Džordana ‘sarunu’ ar Luku (filmētu sestdien), kurējā tika apgalvots, ka lēmumu jāpieņem Lukam vienam pašam, un tas tapšot darīts trešdien jeb ceturtdien šonedēļ.

  Luka, ja pareizi atminos, nosauca kimstera un Niko H. vārdus. Kas notiks ar MAS un/vai ALO, palika dziļā noslēpuma miglā tīts

 2. es tikai neizprotu kā rūpnīcas komandas statuss padarīs komandu spēcīgāku, ja šobrīd redzam, ka spēcīgākā ir RB un pārējie nervozi trinas apkārt jau n-to sezonu.
  Vispār jau baigais cirks ir visa tā pilotu dīdišanās turpu atakaļ 🙂

 3. kas zin, bet drīzāk ka paliks kur nu kurais ir, RAI @ Lotus, ALO @ Ferrari. Lai arī ko kurš lobē, bet ALO un RAI kopā – nez vai. Un lai RAI būtu @ Ferrari bez ALO…tad ir pārāk daudz kam jānotiek. Turklāt pats ALO vislaiku deklarē ka būs vēl kādu laiku un beigs @ Ferrari. Par MAS gan nav lielas pārliecības, ALO jau gan dikti viņu mīl un Monzā kārtējo reizi MAS bij Sančo Pansa upurēdams savu reālu izredzi kapāties ar VET par uzvaru…var jau būt ka šo patur, kur vēl ņems ŠITIK lojālu komandas spēlētāju. Bet – šis cirks ir Formula 1, tā ka never say never

  • walera, otrdienu-zeptemberi desmito airopā var skaitīt par pabeigušos (kā darbdienu), pressrelīzes joprojām nav.. To es pieminu šī pareģojuma sakarā –

   По данным газеты, официально о сделке может быть объявлено уже во вторник, 10 сентября.