Foto: Marussia

Žils Bjanki paliks “Marussia” sastāvā arī 2014.gada sezonā – šodien no rīta paziņoja zem Krievijas licences startējošā komanda.

Pēc sagatavošanās posma “Force India” sastāvā Bjnaki šogad debitēja “Marussia”, tomēr uz nākamo sezonu “Ferrari”, kuras jaunatnes akadēmijas biedrs ir francūzis, apsvēra iespējas pārcelt viņu uz “Sauber” vienību. Tomēr “Marussia” pāreja uz “Ferrari” dzinējiem un mazās komandas progress ir ļāvis palikt Bjanki vienībā uz vēl vienu sezonu. Šobrīd arī Bjanki komandas biedrs Makss Čiltons risina pārrunas par palikšanu “Marussia” uz nākamo sezonu.

Foto: Prema PowerteamMarčello varētu pievienoties DTM

Tostarp vēl viens no “Ferrari” jauno pilotu akadēmijas biedriem Rafaele Marčello nākamajā sezonā varētu pievienoties DTM čempionātam. 19 gadus jaunais Marčello šobrīd cīnās pat Formula 3 Eiropas čempiona titulu un sešas sacīkstes pirms čempionāta beigām viņš ir vadībā, par 9,5 punktiem apsteidzot Fēliksu Rosenkvistu. “Ferrari” jauno pilotu akadēmijas vadītājs Luka Baldasāri atzina, ka attiecībā uz Marčello nākotnti tiek vērtētas trīs iespējas – GP2, Formula Renault un DTM čempionāts. Tieši DTM šobrīd šķiet reālākais variants un vācu salonauto sērijas varētu apvienot ar kādu no mazo formulu sērijām. Attiecībā uz ražotāja izvēli DTM Baldasāri neuztraucās: “Tam nav nozīmes – mēs koncentrējamies uz pilotu un meklējam profesionālu vidi attīstībai.”