Fernando AlonsoDivkārtējam F1 čempionam Fernando Alonso tuvākajā nākotnē būs sava profesionāla riteņbraukšanas komanda, ar ko plānots piedalīties 2015. gada “Tour de France” sacensībās.

Alonso vēl nesen cerēja savā īpašumā iegūt pazīstamo komandu “Euskaltel-Euskadi”, kas pastāv kopš 1994. gada, taču tagad nolemta bankrotam. Jau tika veiktas pārrunas un spānis paziņoja, ka gatavojas to pirkt, taču neizdevās vienoties par atsevišķiem nosacījumiem un darījums nenotika.

“F1LV

Drīz pēc tam Alonso pavēstīja, ka gatavojas veidot pats savu komandu un savu solījumu viņš, izrādās, tiešām ir turējis.

“Jau ir noslēgti vairāki līgumi ar sponsoriem,” itāļu avīzei “La Gazzetta dello Sport” stāsta Alonso menedžeris Luiss Garsija Abads.

Komanda tikšot prezentēta 2014. gada “Tour de France” atpūtas dienā, bet jau gadu vēlāk tā ņems dalību šajās leģendārajās sacensībās.

“Fernando teica, ka vēlas riteņbraukšanā ieviest labāko no Formulas 1,” skaidro Abads. “Tas nozīmē tehnoloģijas, pētniecības metodes, mārketingu, reklāmu un citas jaunas lietas, piemēram, telemetriju un medicīnas centrus. Mērķis ir radīt inovācijas, bet izvairīties no problēmām ar dopingu.”

Abads arī piebilst, ka sponsori, kas atbalstīs komandu, līdz šim vēl nav bijuši saistīti ar riteņbraukšanas sacensībām. Tomēr viņš arī noliedz, ka viens no Alonso komandas sponsoriem būs banka “Santander”, kas šobrīd ir “Ferrari” vienības galvenais atbalstītājs.

1 KOMENTĀRS