Foto: Aldis Putniņš

“Pirelli” uzskata, ka izmaiņas riepu stratēģijā uz šīs nedēļas nogales Indijas GP posmu liks komandām izvēlēties agresīvākas sacīkšu stratēģijas.

Iepriekšējos divos Indijas GP posmos “Pirelli” piedāvāja cietās un mīkstās riepas, tomēr šoreiz uz “Buddh International Circuit” tiek vestas vidējās un mīkstās riepas. “Pirelli” motoru sporta nodaļas boss Pols Hemberijs uzskata, ka līdzšinējā stratēģija bijusi pārāk konservarīva.

“Šogad mēs esam izvēlējušies iet mīkstāko riepu virzienā un tātad izvēlējāmies agresīvāko startēģiju,” paziņoja Hemberijs. “Pērn mums Indijā bija tikai viens boksu apmeklējums vidēji uz katru mašīnu, tomēr šogad tie noteikti būs divi. Tas nodrošinās komandām lielākas iespējas uzlabot savas pozīcijas uz pareizu boksu apmeklējumu strartēģiju.”

Jāpiebilst, ka tikai otro reizi sezonā “Pirelli” izvēlas mīkstāku riepu tipu nekā pērn – pirmā reize bija Austrālijā. Nevar aizmirst, ka 2013.gada riepu sastāvs pat par sevi ir mīkstāks nekā gadu iepriekš un līdz ar to šāda it kā konservatīva stratēģija līdzšinējos posmos bija visai saprotama.

1 KOMENTĀRS