“Lotus” komandas boss Ēriks Buljē ir saņēmis padomu no komandas potenicālajiem investoriem “Quantum Motorsports” – nekavējoties nolīgt Niko Hilkenbergu.

Pēc vairāku mēnešu sarunām un biroktātiskām procedūrām “Lotus” un “Quantum Motorsports” darījums esot noslēgts un konsorcijas no Tuvajiem Austrumiem ieguvis savā īpašumā 35% no Enstonā bāzētās komandas akcijām. Tas nozīmē, ka “Lotus” komandai būs līdzekļi, lai norēķinātos ar Kimi Raikonenu un citiem darbiniekiem, kuri nav saņēmuši algu.

Turklāt tagad paveras iespēja parakstīt līgumu arī ar Niko Hilkenbergu, jo naudas problēmu gadījumā komanda plānoja piesaistīt komandai Pastoru Maldonādo, kurš uz vienību atvestu savu sponsoru – Venecuēlas naftas komapāniju.

“Mēs, kā ienākošie līdzīpašnieki, esam visai precīzi nodefinējuši mūsu prioritātes,” intervijā “Autosport” skaidroja “Quantum Motorsports” boss Mansūrs Ijazs. “Mēs vēlamies, lai pārejas process no Kimi uz nākamo pilotu, kas pēc mūsu domām būs Niko Hilkenbergs, būtu pēc iespējas gludāks un nesāpīgāks. Varu apstiprināt, ka līgums (ar Hilkenbergu) jau ir sagatavots un gatavs parakstīšanai. Arī Niko ir sajūsmā par šādu iespēju un domāju, ka tagad viss notiks ļoti ātri.”

1 KOMENTĀRS