Šonakt tika oficiāli apstiprināts, ka “Lotus” komandas sastāvā atlikušajos divos F1 sezonas posmos Kimi Raikonena vietā startēs cits somu braucējs Heiki Kovalainens.

Trešdienas vakarā “Lotus” vairākas stundas kopā ar “Caterham” risināja diplomātiskās sarunas, galu galā tās beidzās veiksmīgi un Kovalainenam tika ļauts piedalīties noslēdzošajos šīs sezonas posmos. Kā zināms, soms ir “Caterham” vienības “īpašums” un šogad pilda šīs komandas rezerves braucēja pienākumus. Tiesa, abām komandām vēl nesen bija strīds par tiesībām izmantot “Lotus” nosaukumu.

Kovalainens jau ir apmeklējis “Lotus” bāzi Enstounā, kur pabeidzis gatavošanos atgriešanās sacīkstēm. Pēdējo reizi Kovalainens F1 čempionātā startēja 2012. gadā, kad pārstāvēja “Caterham”, taču arī šogad viņš ir piedalījies vairāku posmu treniņbraucienos. Savukārt 2007. gadā viņš jau startēja “Lotus” sastāvā, tiesa tolaik šī komanda vēl piederēja “Renault” rūpnīcai.

“Lotus” iespēju piedalīties sacīkstēs ASV un Brazīlijā esot piedāvājusi arī “Sauber” pilotam Niko Hilkenbergam un pat septiņkārtējam F1 čempionam Mihaelam Šūmaheram, taču abi no iespējas atteikušies.

1 KOMENTĀRS