“Lotus” boss Ēriks Buljē ir atzinis, ka komanda var zaudēt iespējas nolīgt talantīgo Niko Hilkenbergu, ja investoru “Quantum Motorsports” darījums netiks pabeigts jau tuvākajā laikā.

“F1LV

Lai gan “Quantum Motorsports” vadība ir pārliecināta par darījumu, kura rezultātā konsorcijs iegūs 35% no “Lotus” komandas, Enstonas vienība vēl nav saņēmusi naudu un tādēļ nav garantijas arī Hilkenbergam, kurš meklē stabilu komandu. Vācietis vēlas pievienoties “Lotus”, tomēr negaidīs ilgi, lai vienība pabeigtu ieilgušo darījumu. Hilkenberga citas iespējas saistās ar atgriešanos “Force India” komandā un palikšanu “Sauber” vienībā.

Tostarp gadījumā, ja “Quantum Motorsports” darījums nenotiks tuvākajā laikā, “Lotus” komanda apsver iespēju nolīgt Pastoru Maldonādo, kurš ienestu komandā ap 40 miljoniem Eiro Venecuēlas naftas kompānijas naudu.

“Niko vēlas mums pievienoties un mēs vēlamies viņu nolīgt,” paziņoja Ēriks Buljē. “Es esmu pārliecināts, ka Romēns Grožāns kopā ar Niko Hilkenbergu būtu viens no labākajiem pilotu pāriem Formulā 1. Turklāt viņi nāk par salīdzinoši pieticīgu cenu, ja es tā varu izteikties.”

“Tomēr es saprotu arī Niko pozīciju,” turpināja Buljē. “Viņam ir ļoti slikta pieredze – savulaik viņš tika izmests no “Williams” komandas un viņš nevēlas vēlreiz nonākt identiskā situācijā. Tāpēc es nevarēšu viņu vainot, kad viņš parakstīs līgumu ar kādu citu komandu, ja mēs ar savu piedāvājumu aizkavēsimies.”

Ēriks Buljē atzina, ka lai gan viņam nav 100% pārliecības, ka darījums ar “Quantum Motorsports” notiks, viņš cer, ka tuvākajās dienās viss tiks atrisināts un uz Brazīlijas GP jau būs skaidrība šajā jautājumā.

1 KOMENTĀRS