Valentīno Rosi atzinis, ka pēc pirmajām sešām sacīkstēm nākošajā sezonā, viņš izlems vai turpināt MotoGP karjeru.

Septiņkārtējā MotoGP čempiona komandas biedrs Horhe Lorenco gandrīz vienmēr šogad bija krietni ātrāks par Rosi, viņa “Yamaha Factory Racing” atgriešanās sezonā, pēc divām neveiksmīgām sezonām ar “Ducati”.

Rosi šīs sezonas pēdējā posmā paziņoja par sava ilglaicīgā sacīkšu inžiniera Džerija Burgesa nomaiņu, pret Silvano Galbuseru un ir devis sev termiņu, lai pietiekami uzlabotu savu formu, lai būtu vērts palikt MotoGP.

“Tas būs grūti,” Rosi stāsta intervijā itāļu medijam “MediaSet”.

“Es nezinu vai es to varēšu izdarīt nomainot sacīkšu inžinieri, bet šis bija īstais brīdis, jo no februāra līdz jūnijam ir testi un pirmās sešas sacīkstes, un man vajadzēs izlemt, vai turpināt karjeru vai beigt, tapēc man vajag veikt lielu soli uz priekšu.”

“Es gribu turpināt, bet es turpināšu, ja būšu konkurētspējīgs.”

34. gadus veicais itālis ir teicis, ka viņš vēlas turpināt braukt “Yamaha” sastāvā līdz 2016. gadam, ja viņš spēs parādīt labāku formu.

“Šodien es jums varu pateikt to, ja nākošajā gadā es būšu konkurētspējīgāks, tad es gribētu turpināt vēl vismaz divus gadus.”

“Es esmu runājis ar “Yamaha” un tas ir mans mērķis, pēc tam es domāju, ka viss būs beidzies, jo man būs 37. gadi un laiks būs pienācis.”

“Bet ja nākošais gads būs tāds kā šis, vai sliktāks, tad es pieņemšu lēmumu beigt karjeru.”

1 KOMENTĀRS

  1. laiks iet ātri- visulaiku rosi bija prātā man iespiedies kā jaunais ubertalantīgais, bet še ku reku izrādās jau vecs veterāns. protams, tās ir manas personiskās izjūtas par laiku. bet kautkā pavisam līdzīgi man škiet ari ar batonu un rosbergu.