“Lotus” komanda pagājušās nedēļas nogalē apstiprināja, ka 2014.gada sezonā kopā ar Romēnu Grožānu vienībā startēs Pastors Maldonādo, kurš iepriekšējās trīs sezonās pavadīja “Williams” sastāvā.

“Lotus” paziņojums pilnībā pielika punktu spekulācijām par Niko Hilkenberga iespējamo ienākšanu komandā, jo Enstonā bāzētā komandā kopā ar Maldonādo ieguva arī ievērojamu finansiālu atbalstu.

“Šī man būs fantastiska iespēja,” paziņoja veneuēlietis. “Nevienam nav noslēpums, ka esmu vēlējies iespēju parādīt savu potenciālu un ar “Lotus” komandu man būs tāda iespēja. Noteikumi un mašīnas nopietni mainās un līdz ar to šis ir īstais brīdis pārmaiņām.”

Pirms debijas Formulā 1 “Williams” sastāvā Maldonādo 2010.gadā kļuva par GP2 čempionu. Maldonādo ieņems Kimi Raikonena vietu “Lotus”, kamēr soms dodas uz “Ferrari” nomainīt Felipi Masu, kurš savukārt ieņems Maldonādo atbrīvoto vietu “Williams” vienībā.

AUTORA KOMENTĀRS.
Pēdējā laikā un jo īpaši pēc problēmām “Williams” komandā Pastors Maldonādo ir parādījis savu cieņas, tolerances un uzticības trūkumu attiecībā pret savu bijušo vienību un tās vadību. Tas vēl vairāk ir samazinājis viņa vērtību manās acīs, lai arī jāatzīst, ka savās labākajās dienās viņš spēj būt ļoti ātrs un nākamgad ‘šajās dienās’ no venecuēlieša dabūs trūkties arī Romēns Grožāns. Esmu runājis ar Maldonādo un viņa iedomība un augstprātība ir uzskatāmi pamanāma, tomēr ļoti iespējams tā ir kāda kopīga iezīme vairumam Latīņamerikāņu pilotu, jo pēc debijas Formulā 1 arī Serhio Peress kļuva neiecietīgs pat pret savu komandu, kur nu vēl pret žurnālistiem ne no vadošajiem preses izdevumiem. Augšā redzamo foto uzņēmu pērn testos Barselonā un pat šajā skatienā jūtama nievājoša pieskaņa par to, ka atļaujos pret viņu pavērst fotoojektību.

1 KOMENTĀRS

  1. uztraukumam nav pamata. Roma iedomiigo latinoseenu noliks paari celim un nopeers kaa puiku. ja jau Raikonens peedeejos posmos dabuuja no vinja truukties, tad shitam chigaanam nav ne mazaako variantu. taa tam buus buut!