“Pirelli” kompānija plāno aizvadīt privātos riepu testus ar trim komandām. Šie testi ir plānoti Bahreinas trasē no 17. līdz 19.decembrim. Ņemot vērā būtiskās noteikumu izmaiņas, arī “Pirelli” riepas uz nākamo sezonu piecietīs nopietnas izmaiņas struktūrā un gumijas sastāvā. Tādēļ kompānija jau ilgāku laiku aicina organizēt papildus testu sesijas, lai pilnvērtīgi sagatavotos jaunai sezonai. Turklāt arī pēdējā posmā Brazīlijā jaunās “Pirelli” riepas netika izmēģinātas, jo abās treniņu dienās lija lietus. Itāļu prese ziņo, ka trīs dienu testos Sahiras trasē piedalīsies komandas, kas ieņēmušas pirmās trīs pozīcijas Konstruktoru kausā – tātad “Red Bull”, “Mercedes” un “Ferrari”.

Jau publicējām video ar “Ferrari” slepenajiem jaunā V6 dzinēja testiem Fiorāno un acīmredzot arī “Renault” dzinēju ražotājs neatpaliek. Itāļu “Omnicorse” raksta, ka “Renault Sports” kompānija, kas nodrošināja “Red Bull” komandai četrus čempionu titulus pēdējos V8 dzinēju ēras gados, arī ir aizvadījusi slepenus testus. Ņemot vērā, ka noteikumi aizliedz testus aizadīt ar Formula 1 mašīnu, dzinēju ražotāji izmanto citas šasijas – “Renault” gadījumā tā ir Formula Renault 3.5 čmepionāta šasija un testi notikuši Maņikūras trasē Francijā.

BBC ziņo, ka bijušais “Mercedes” komandas boss Ross Brauns varētu nedaudz iepauzēt ar savu karjeras turpinājumu un ņemt nelielu pārtraukumu, bet pēc tam atgriezties Formula 1 apritē. “Mercedes” direktoram Nikijam Laudam neizdevās pierunāt Braunu palikt vienībā, tomēr brits turpinās pildīt konsultanta pienākumus kamēr dosies ‘makšķerēšanas atvaļinājumā’. Pats Brauns plāno savu nākotni izlemt vasarā un neizslēdz iespēju pievienoties savam bijušajam cīņu biedram Žanam Todam un būt par viņa labo roku FIA organizācijā.