Pols di Resta, kuram aizvadītā F1 sezona var izrādīties pēdējā viņa karjerā, atklājis, ka “Force India” komanda vēlas nolīgt līdzšinējo “McLaren” pilotu Serhio Peresu.

Di Resta, kurš šobrīd Londonā tiesājas ar savu bijuši menedžeri Entoju Hamiltonu, neslēpj, ka viņa izredzes palikt F1 čempionātā nav augstas.

“Man nav ne jausmas, vai es viņus vēl interesēju,” stāsta Di Resta. “Zinu, ka viņi šobrīd veic pārrunas ar Serhio Peresu. Izskatās, ka šajā komandā nepalikšu. Varu cerēt vēl vienīgi uz “Sauber”, taču arī šajā gadījumā ir tikai sarunas starp viņiem un manu menedžeri.”

Di Resta atklāj, ka šobrīd jau cenšas vienoties ar “Mercedes” rūpnīcu par atgriešanos DTM čempionātā, kur skots startēja no 2007. līdz 2010. gadam, pēdējā sezonā kļūstot par čempionu.

Jau ziņojām, ka “Force India” nesen paziņoja par līgumu ar Niko Hilkenbergu, taču otru pilotu tobrīd vēl nenosauca. Adrians Zutils, kurš līdz šim startēja “Force India” sastāvā, vairākās intervijās atzinis, ka viņam jau ir līgums uz 2014. gada F1 sezonu, taču atsakās atklāt, ar kuru komandu. Aizkulisēs runā, ka viņš karjeru turpinās “Sauber” sastāvā.

1 KOMENTĀRS

  1. varbūt tur – DTM Polam īstā vieta – paņēma čempi pirmā piegājienā kamēr ar F1 FIndia viņa attiecības šķita visai korporatīvas vai stīvas visa karjeras laikā un tāpēc varbūt arī nonācis līdz šādam downpoint. Mož HAM seniors kamēr bij menedžers samācīja uz nepareizām lietām lai nepieļautu ka šamais apdraud Lūciju(Lucius/Lewis)