“Lotus” komanda ir lūgusi pārcelt janvārī gaidāmos F1 testus par nedēļu uz priekšu, ziņo “Speed Week”.

Šādu lūgumu “Lotus” komanda izteikusi pirmdien notikušajā F1 Stratēģijas grupas sēdē Parīzē. Maz gan ticams, ka testi patiešām tiks pārcelti.

“Visas komandas zināja, kad Heresā sāksies testi un varēja laicīgi visu saplānot,” tiek citēts kāds vārdā nesaukts F1 komandas vadītājs. “Ja kāds nevar paspēt sagatavoties, tās ir viņu problēmas.”

Par to, ka “Lotus” kavējas ar jaunā F1 modeļa izstrādi, neoficiāla informācija parādījās jau iepriekš. Piemēram, Nikolā Prosts, kurš ir “Lotus” testpilots, ar “Twitter” starpniecību atklāja, ka tikai šomēnes gatavojas izmēģināt jauno mašīnu simulatorā, kamēr ir zināms, ka citas komandas savus jaunos modeļus šādi testē jau vairākus mēnešus. Vēlāk šis fakts gan tika pamatots ar to, ka simulators neesot bijis gatavs darbam.

Zināms arī, ka “Lotus” komanda nebūs redzama “Pirelli” riepu testos Bahreinā, kas notiks nākošnedēļ, lai gan piedāvājumu tajos piedalīties saņēma visas komandas.

“Speed Week” ziņo, ka uz Bahreinu dosies tikai “Red Bull”, “Mercedes”, “Ferrari” un “Toro Rosso” komandas, kamēr “Force India” un “McLaren”, kas testiem pieteicās, tomēr izlēmušas šo iespēju neizmantot. “McLaren” preses dienests informāciju jau apstiprinājis.

1 KOMENTĀRS