“M-Sport” komandu 2014. gada WRC sezonā pārstāvēs Roberts Kubica, Miko Hirvonens un Elfins Evanss.

Bijušais F1 pilots Roberts Kubica, kurš šogad savā pirmajā pasaules rallija čempionāta sezonā kķuva par WRC2 čempionu, nākamgad visos 13 posmos startēs ar “Ford Fiesta RS WRC” automobili. Dēļ saistībām ar sponsoru, oficiāli viņš pārstāvēs “Lotos World Rally Team” komandu, lai gan tehniski tā būs “M-Sport”.

“F1LV

Miko Hirvonens tikmēr atgriezies šajā komandā pēc divām ne īpaši veiksmīgām sezonām “Citroen” sastāvā, kurā gūta tikai viena uzvara. Savulaik Hirvonens no 2006. līdz 2011. gadam kopā ar “M-Sport” izcīnīja 11 uzvaras un 2009. gadā tikai par 1 punktu piekāpās tās sezonas čempionam Sebastjanam Lēbam.

Tikmēr 24 gadus vecais Velsas pilots Elfins Evanss ir viens no uzlecošajām rallija zvaigznēm. Tāpat kā Kubica, šogad viņš startēja WRC2 klasē, uzvarēja vienā posmā, lai gan kopvērtējumā palika tikai septītais. Vienu pasaules čempionāta posmu ar WRC auto viņš jau aizvadījis, kad šogad Itālijas rallijā nomainīja Naseru Al-Atiju, izcīnot augsto sesto vietu.

Jau zināms, ka “Citroen” komandu nākošgad pārstāvēs Kriss Mīke un Madss Ostbergs, kuri startēs visos posmos, kā arī Halids Al Kasīmī, kurš plāno piedalīties četrās sacīkstēs. “Hyundai” vadošais pilots visos posmos būs šīs sezonas vicečempions Tjerī Noivils, kamēr pārējās sacīkstēs mašīnu dalīs Danijs Sordo, Kriss Atkinsons un Juho Hanninens. “Volksewagen” vienība paliks vecajā sastāvā un startēs ar 2013. gada čempionu Sebastjanu Ožjē, kā arī Jari-Mati Latvalu un Andreasu Mikelsenu.

1 KOMENTĀRS