Fernando Alonso ir paziņojis, ka jūtas ļoti apmierināts ar “Ferrari” komandas progresu, ko tā panākusi gatavojot 2014.gada sezonas modeli.

“F1LV

Iepriekš simulatorā jauno modeli izmēģināja arī Felipe Masa, kurš no 2014.gada pievienojas “Williams”, bet iepriekšējā nedēļā to beidzot izmēģināja arī Alonso.

“Esmu apmierināts ar mūsu darbu simulatorā,” paziņoja Alonso. “Mēs paguvām izdarīt visu, kas bija ieplānots. Turklāt bija ļoti patīkami atkal sēsties pie stūres, lai arī braukšana bija virtuāla. Šis ir mācību procesa pats sākums un tas visu laiku kustas uz priekšu.”

Tāpat Alonso teica uzmundrinošu uzrunu “Ferrari” darbiniekiem ikgadējo Ziemassvētku pusdienu laikā. Spānis apgalvoja, ka darīs visu, kas viņa spēkos, lai nodrošinātu, ka vienība ir pilnībā gatava jaunai sezonai.

“Nekad nav viegli palikt otrajiem, taču mums jāskatās uz priekšu,” paziņoja Alonso. “Visi no mums vienmēr gaida lielas lietas un nākamajā gadā mēs pacentīsimies vēl vairāk. Nākamgad ir jauni noteikumi un līdz ar to vairāk darba arī jums visiem, taču varat paļauties uz to, ka arī es no savas puses darīšu visu iespējamo, lai martā mēs būtu labākajā formā un 100% gatavi pirmajam posmam. Mums priekšā ir svarīgi darba darāmi. Forza “Ferrari”!”

1 KOMENTĀRS

  1. “…bija ļoti patīkami atkal sēsties pie stūres, lai arī braukšana bija virtuāla.” Ģeniāla sentence! Vot es arī aiziešu šovakar mājās, pēc dažu gadu pārtraukuma palaidīšu datorā savu veco Grand Prix spēles versiju un rīt visiem stāstīšu, cik forši atkal bija sēsties pie sacīkšu mašīnas stures… 😀

    • nu nesaki vis, pēc nostāstiem izprintētais Kolts šauj ne sliktāk par īsto ar roku radīto. Nesaku ka Ferrari stimulators ir gana labs pret McLaren un RedBull aparātiem, bet ir 21mais gadsimts – digi tehnoloģijas dara brīnumus

  2. juus gan esat interesanti,ir nu salidzinaat dators un simulators,krsh parsniedz datora centu 10reiz vairaak:D:D:D ai,ai,ai.ka tik nopikot sarkanos:D visur rkstaka visslielaakaa uzmaniba buus pieveersta Alons vs kimi. tas buus interesanti. redzeesim ka rikiardo paklausies pirkstelim.tas ari buus interesanti.

  3. PRO nekad nekas nav labi no muusdienu F1. trases sliktas, piloti bez personiibaam un simulatori arii shtrunts.

    a vot vinja jauniibaa, tad gan zaale bija zaljaaka un riepas kuupeeja smarzhiigaak. taa ir biezhi sastopama vecu cilveeku iipatniiba- kritizeet visu jauno.

  4. Interesanti, ko Fernando domāja, sacīdams “Nekad nav viegli palikt otrajiem”?? :))
    Vai nu viņš domāja sevi daudzskaitlī, vai arī domāja par komandu konstruktoru kausa kontekstā, vienlaikus rēķinot, ka RB spēlē pavisam citā līgā, tādējādi Ferrari tiešām ir otrie aiz Mercedess…