“Force India” jaunais modelis tikšot prezentēts ar “Telmex” kompānijas krāsām un pamanāmu ‘kupri’ šasijā, ziņo itālu “Omnicorse”.

Vēl decembrī “Force India” tiešie konkurenti “Sauber” paziņoja, ka tās sastāvā paliek Estebans Gutjeress un līdz ar to arī meksikāņu magnāta Karlosa Slima kompāniju “Telmex” un “Telcel” logotipi joprojām būs pamanāmi uz “Sauber” jaunā modeļa. Tostarp “Force India” komanda nolīga otru meksikāņu pilotu Serhio Peresu, kuru arī jau kopš karjeras sākuma atbalsta Karlosa Slima izveidotā jauno pilotu akadēmija.

“Omnicorse” ziņo, ka Silverstonā bāzētās komandas tehniskajam vadītājam Endijam Grīnam ir sagatavoti vairāki pārsteigumi un jaunais VJM07 modelis varētu likt ieplesties daudzām acīm, kad tas tiks prezentēts.

2012.gadā parādījās neglītie ‘lauztie deguni’, bet pērn tie lielā mērā pazuda, jo FIA atļāva izmantot tā saucamos ‘kosmētiskos paneļus’, lai maskētu lūzuma zonu. Uz šo sezonu noteikumi par priekšējās daļas novietojumu parametriem atkal ir mainījušies un tā rezultātā “Force India” modelim būšot ļoti pamanāms kupris, taču ne gluži uz purngala, bet gan paša monokoka.

Tehniskie speciālisti skaidro, ka šādi risinājumi nodrošina lielāku gaisa plūsmu zem mašīnas, taču neietekmē telpas izmērus, kas vajadzīga pašā kokpitā.

1 KOMENTĀRS

  1. Red Bull’s Sebastian Vettel chose number 5, but as reigning world champion has taken up his option to run with number 1 this season. Meanwhile, number 13 – not normally used due to its association with poor luck – has been chosen by Lotus’s Pastor Maldonado.