Jau šonedēļ sāksies jaunā Formula 1 sezona – pagaidām gan tikai ar pirmo komandu prezentācijām.
Šīs nedēļas laikā tiks prezentēti pirmie trīs jaunie modeļi un kā pirmā sāks “McLaren” komanda, kas savu jauno modeli prezentēs internetā 24.janvārī. Dienu vēlāk līdzīgā veidā savu modeli stādīs priekšā arī “Ferrari” komanda, kas pat noorganizēja konkursu faniem, kuri varēja balsot par jaunā modeļa nosaukumu.
Savukārt trešā būs “Sauber” komanda, kas paziņoja, ka C33 modelis tiks prezentēts vienības mājas lapā svētdien 26.janvārī, kas ir divas dienas pirms testu sākšanās Heresā.
Tostarp rinda komandu īpašu prezentāciju nemaz nerīkos un jauno modeli atrādīs konstruktīvā gaisotnē turpat testos Heresā un uzreiz dosies trasē, lai sāktu darbu. Tā rīkosies “Mercedes”, “Red Bull” un “Caterham” vienības, kuras visas ar pāris minūšu starpību prezentēs jauno modeli 28.janvāra rītā Heresas trases boksu celiņā.
Modeļu prezentācijas
McLaren 24.janvārī
Ferrari 25.janvārī
Sauber 26.janvārī
Red Bull 28.janvārī
Mercedes 28.janvārī
Caterham 28.janvārī
F1 komandu pirmssezonas testi
Heresa 28.-31.janvāris
Sakhira 19.-22.februāris
Sakhira 27.februāris-2.marts
Aldi, labāk ātri pārlasi tekstu, citādi tūlīt būs klāt cīnītāji par tīru, skaidru un gramatisku latviešu valodu 🙂
Paldies! Nav labi, pat, ja iemesls ir steiga.
cilvēks savā blogā var izpausties kā vēlas! 🙂
Starp citu, šodien gaidām paziņojumu no Caterham komandas – tikšot apstiprināti Kamui Kobajaši un zviedrs Markus Ēriksons, bet rezervē Robins Frinss.
Žēl, ka samurajam KK tikusi viena no sūdīgākajām mašīnām. Tā gribējās redzēt, kad KK griež pogas ārā līderiem ar jaudīgu mašīnu.