Jau 2014.gada sezonā ART vienība, kas startē GP2 čempionātā, kļūšot par “McLaren” junoru jeb ‘B’ komandu. Galvenais GP2 komandas uzdevums būs sagatavot “McLaren” jaunos pilotus.

Turklāt šajā projektā nopietnu dalību plāno ņemt “Honda”, ar kuru “McLaren” atkal apvienosies 2015.gadā. Arī japāņu kompānija plāno šajā programmā izmēģināt vairākus jaunos japāņu talantus.

Jau ir zināms, ka “McLaren” jaunais pilots Stofels Vandūrns, kas pērn kļuva par vicečempionu Formula Renault 3.5 čempionātā un zaudēja tikai Kevinam Magnusenam, šogad būs ART pilots un startēs GP2, kas varētu būt solis uz augšu viņa karjerā.

Tostarp no “Honda” puses šajā projektā varētu tikt iesaistīti pat vairāki piloti un kā galvenais un interesantākais kandidāts ir 22 gadus vecais Naoki Jamamoto, kurš aizraujošā cīņā pēdējā posmā pēdējā aplī pērn kļuva par Japānas Super Formula čempionu. Jamamoto ir “Honda” atbalsts karjeras turpināšanai un arī pats pilots ir izteicis vēlmi turpināt karjeru Eiropā.

Vēl divi kandidāti no uzlecošās saules zemes ir Kudai Cukakoši un Takuja Izava, tomēr abiem jau ir solīds vecums (attiecīgi 27 un 29 gadi), kas varētu ierobežot viņu karjeras turpinājumu GP2 virzienā. Cukakoši stiprā puse ir tā, ka viņš zina apstākļus Eiropā un arī pazīst vairumu trases, jo ir startējis F3 Euroseries.

Jāpiebilst, ka ART komandas īpašnieks ir Nikolā Tods – Žana Toda dēls un vairāku Formula 1 pilotu (Masa, Maldonādo, Bjanki, Kalādo) menedžeris. Tostarp arī cits “McLaren” protežē Luiss Hamiltons savulaik GP2 čempionātā startēja tieši ART komandas sastāvā.