Mihaela Šūmahera ārsti ir samazinājuši nomierinoši līdzekļu devu, lai pamazām sāktu septiņkārtējā pasaules čempiona ‘pamodināšanas procesu’.

Šūmahers tika turēts mākslīgi izraisītā komā Grenobles slimnīcā kopš viņa slēpošanas negadījuma pērnā gada 29.decembrī. Šūmahera menedžments paziņoja, ka pamodināšanas process ir sākts, taču tas varot būt ļoti ilgstošs.

“Mihaela nomierinošo līdzekļu deva ir samazināta, lai varētu ļaut sākt pamodināšanas procesu, kas prasīs ilgu laiku,” teikts paziņojumā.

Vēl iepriekš Šūmahera ģimenes pārtāvji paziņoja, ka žurnālistiem ir jāuzklausa un par atbilstošu patiesībai jāuzskata tikai braucēja menedžementa vai ārstējošo ārstu paziņojumi. Arī šajā paziņojumā, kas tika izplatīts ceturtdien, bija atkārtoti aicinājumi neradīt spekulācijas, kā arī pateicība līdzjutējiem un Formula 1 sabiedrībai par izrādīto atbalstu.

“Mihaela Šūmahera ģimene ir aicinājusi respektēt viņu privāto dzīvi un telpu, kā arī medicīnas noslēpumus; netraucēt ārstus Mihaela ārstēšanas procesā,” teikts paziņojumā.