Pazīstamais krievu autosportists Vitālijs Petrovs DTM auto testos nodemonstrējis labu ātrumu, tomēr vēl nav garantējis sev līgumu uz 2014. gada sezonu.

Bijušais Formula 1 pilots pirms aptuveni nedēļas Portimao trasē izmēģināja “DTM Mercedes AMG C-Coupé” automobili. Tā viņam gan nebija pirmā reize pie DTM auto stūres – pagājušajā gadā viņš ar šīs markas spēkratu jau veica paraugdemonstrējumus “Moscow City Race” pasākumā pie Kremļa, kā arī “Moscow Raceway” sacīkšu trasē.

“F1LV

“Krievija ir svarīgs tirgus DTM čempionātam un “Mercedes-Benz” rūpnīcai,” skaidro “Mercedes” motoru sporta nodaļas vadītājs Toto Volfs.

Viņš arī atzīst, ka testos Portimao 29 gadus vecais Petrovs bijis “ātrs”.

“Vitālijs ir kāpis uz pjedestāla Formulā 1,” Volfs skaidro. “Kas vēl tur ir sakāms? Testi noritēja veiksmīgi un tagad mēs mēģinām sakārtot visas lietas, lai noslēgtu līgumu. Ļoti nopietni apsveram iespēju viņu nolīgt. Ja precīzāk, šobrīd viņa izredzes tikt mūsu DTM komandā var vērtēt ar 60 procentu iespējamību.”

DTM komandu provizoriskie sastāvi 2014. gadam

BMW: Augusto Farfus, Joey Hand, Martin Tomczyk, Bruno Spengler, Maxime Martin, Timo Glock, António Félix da Costa

Audi: Mike Rockenfeller, Timo Scheider, Jamie Green, Nico Müller, Mattias Ekström, Miguel Molina, Edoardo Mortara, Adrien Tambay

Mercedes: Gary Paffett, Paul Di Resta, Daniel Juncadella