“Ferrari” prezidents Luka di Montidzemolo slepenībā vienojies ar Berniju Eklstonu par dubulto punktu nepieciešamību un ieviešanu, ziņo biznesa portāls “City A.M.”.

Ar tādu atklāsmi klajā nācis Bernijs Eklstons, lai gan iepriekš Luka di Montidzemolo publiski kritizējis dubulto punktu noteikumu: “Tas ir pārāk māklsīgs veidojums. Es nebūtu pārsteigts, ja noteikums drīz vien tiks atcelts.”

Sarunā ar Formula 1 biznesa žurnālistu Kristianu Siltu Bernijs Eklstons paziņoja, ka šis noteikums ieviests tieši tāpēc, lai palīdzētu “Ferrari” komandai.

“Viņš (Montidzemolo) par to runāja un es viņam teicu – ‘Tas ir ļoti vienkārši, mums tagad būs dubulto punktu noteikums, jo jūs (“Ferrari”) uzrādāt sliktus rezultātus’,” atzina Eklstons. “Ja jūs darītu to, kas jums ir jādara, tad mums nebūtu vajadzība pēc dubultiem punktiem. Viņš (Montidzemolo) man atbildēja – ‘Es zinu, es zinu’.”

Vairāki piloti un citu komandu vadītāji ir kritizējuši dubulto punktu ieviešanu, tostarp Sebastians Fetels to nosaucis par absurdu, notādot, ka tā tiek sodītas komandas kas smagi strādājušas visu sezonu.

1 KOMENTĀRS

  1. shosezon var izraadiities ka dubultie punkti naaks par labu tieshi RBR. jo izskataas, ka sezonas saakums deelj Renualt likstaam chempioniem nebuus paaraak speeciigs. toties Bullsu attiistiibas tempi sezonas gaitaa parasti ir nepaarspeejami, un uz peedeejo posmu dubultie punkti var naakt tikai par labu.