“Lotus” negaidīs līdz nākamajiem oficiālajiem testiem, lai izmēģinātu savu jauno 2014. gada modeli trasē, jo komanda iecerējusi pirmos apļus veikt jau šonedēļ.

“Lotus” kļuva par vienīgo komandu, kas nepiedalījās F1 testu braucienos Heresā, kad pārējās komandas varēja strādāt četru dienu garumā. Tā vietā “Lotus” testus veiks šo piektdien un sestdien, turpat Heresā, vēsta itāļu izdevums “Autosprint”.

Oficiāli šos testus dēvē par “filmēšanās dienām”, kad drīkst izmantot jaunākā modeļa mašīnas, lai filmētos reklāmas vajadzībām, taču tās tiek aprīkotas ar “Pirelli” demonstrējumu braucieniem paredzētajām riepām.

Tomēr, kā redzējām Heresā notikušajos testos, tad lielu daļu laika komandas pavadīja, lai sagatavotu jaunās mašīnas izbraukšanai trasē, bet pirmajos apļos cīnījās ar daudzām dažādām tehniskām problēmām, ko pakāpeniski vismaz daļēji izdevās novērt. “Lotus” to pašu varēs mēģināt izdarīt šonedēļ, tādā veidā uz otrajiem F1 testiem, kas februāra otrajā pusē notiks Bahreinā, jau ierodoties tik ļoti neatpaliekot no pārējiem savā attīstībā.

“Autosprint” arī apgalvo, ka šie divu dienu testi būs ļoti būtiski motoru ražotājiem “Renault”, kas centīsies atrisināt savas problēmas. Jau ziņots, ka četru dienu testos “Renault” motori izrādījās šķietami nederīgi un ir skaidrs, ka tos ir steidzami jāuzlabo, lai varētu konkurēt ar “Mercedes” un “Ferrari”.

Šie testi arī būs pirmā reize, kad trasē būs redzama jaunā “Lotus E22” mašīna un tās neparastais purngals.

1 KOMENTĀRS