Fernando Alonso ir viens no tiem pilotiem, kas jaunās 2014. gada F1 mašīnas atzinis par neglītām.

“Ferrari” pilots uzskata, ka jaunie sacīkšu automobiļi palikuši neglītāki atšķirīgo purngalu dēļ, ko katra komanda interpretējusi savādāk.

“Mašīnas ir neglītākas,” intervijā CNN savu viedokli pauž Alonso. “Domāju, ka gan mums pilotiem, gan līdzjutējiem tas godīgi jāatzīst. Šie purngali nav pietiekami labi, jo cilvēki Formulu 1 vēlas redzēt kā motoru sporta, aerodinamikas, ātruma un tehnoloģiju virsotni. Taču, kad paskatāmies uz šo mašīnu priekšu, tas tā nepavisam neizskatās.”

Tiesa, Alonso ir drošs, ka dizaineriem izdosies laika gaitā atrast patīkamāka izskata risinājumus.

“Mēs atradīsim citādus risinājumus,” sola divkārtējais F1 čempions. “Inženieri ir gana gudri, lai padarītu mašīnas ne vien ātras, bet arī pievilcīgas.”

1 KOMENTĀRS

  1. Nu, Ferrari ir izmukuši no “krāna” izmantošanas, bet tāpat kaukāds kuprlasis sanācis, tagad vismaz pirmās gonkas līdzjutēji skatīsies, kā kādreiz cirkā “kropļu šovu”, nevis izvērtēs, ko kāds smuku uz ķiveres uzkrāsojis, kādi jauni aerodinamikas risinājumi sānos un aizmugurē… 🙂

  2. Nezinu – vismaz man kā līdzjutējam tas tieši šķiet interesanti, ka formulas diezgan radikāli pamaina savu izskatu, jo, ja visu laiku redzi vienu un to pašu, tad tas sāk drusku iemidzināt, lai neteiktu vairāk…:)