“Wiliams” jaunais “Martini” krāsojums tiks prezentēts 6.martā – nedēļu pirms Formula 1 čempionāts ieradīsies Melbrunā uz sezonas atklāšanas posmu.

Darījums vēl nav ticis oficiāli apstiprināts un testos Bahreinā “Williams” izmanto to pašu tumši zilo krāsojumu, kas bija redzams Heresā. Nevar aizmirst, ka Bahreinā kā arābu valstī, alkoholisko dzērienu reklāma ir aizliegta un tas izskaidro komandas lēmumu atlikt “Martini” krāojuma prezentāciju.

Žurnāls “Autosport” raksta, ka “Martini & Rossi” kompānija risinājusi pārrunas ar vairākām Formula 1 komandām, tostarp “McLaren” un “Ferrari”, tomēr lēmums pieņemts par labu “Williams”, kura piekritusi ievērojami pielāgot savu krāsojumu “Martini” standartiem. Komandas oficiālais nosaukums 2014.gadā būs “Williams Martini Racing”.

Galējais krāsojums vēl nav zināms un pagaidām parādījušās tikai vairākas versijas par šo tēmu. Tostarp “Williams” ir pagarinājusi līgumus arī ar vairākām citām kompānijām, kas atbalstīja vienību pērn un vēl iepriekš: “Genworth”, “Petrobras” un gaidām jauns paziņojums par “Banco do Brasil” pievienošanos, kas dos iespēju brazīlietim Felipem Nasram kļūt par komandas tešo pilotu un, iepsējams, piedalīties piektdienu treniņos.

“Martini” īsā vēsture Formulā 1

Italian Tecno, Martini  1972.-1973.gads “Italian Tecno”
“Martini” divas sezonas atbalstīja “Italian Tecno” visai veiksmīgo ienākšanu Formulā 1.
Brabham, Martini 1975.-1977.gads “Brabham”
Pēc gada izlaišanas “Martini” atgriezās ar “Brabham” komandu un kopā izcīnīja divas uzvaras.
Lotus-80-1979, Martini 1979.gads “Lotus”
Sekoja vēl viena atgriešanās kopā ar 1978.gada čempioniem “Lotus”, tomēr sadarbība nedeva gaidītos rezultātus.
ferrari-f2007 2006.-2008.gads “Ferrari”
“Martini” pēc ilgāka laika atgriežas ar “Ferrari”, tomēr tikai atbalstītāja statusā – mazs logo uz purngala.