MotoGP čempions Marks Markess ir lauzis kāju motorkrosa treniņa laikā.

Spānis noteikti nepiedalīsies nākamajos MotoGP testos Sepangā februāra beigās, tomēr visdrīzāk būs gatavs doties trasē pirmajā čempionāta posmā Katarā 23.martā.

“Repsol Honda” komanda informē, ka Markess trešdien Spānijā aizvadīja treniņu ar motokrosa motociklu un piedzīvoja kritienu, gūstot labās kājas mazā liela kaula spirālveida lūzumu.

Markess tika nogādāts Barselonas “Universitario Quiron Dexeus”, kur viņu izmeklēja MotoGP galvenais ķirurgs Dr. Havjērs Mirs: “Izmeklēšanas rezultāti neuzrāda saišu bojājumus vai kaulu nobīdi un mums nebūs nepieciešama operācija. Es domāju, ka viņam būs nepieciešamas trīs līdz četras nedēļas līdz pilnai rehabilitācijai.”

Marks Markess jau ir uzsācis rehabilitācijas procesu ar magnētiskās terapijas palīdzību. Jāatgādina, ka 21 gadu jaunais MotoGP čempions bija ātrākais visās trīs pirmo testu dienās Sepangas trasē. Vēl gaidāmi testi 26. līdz 28.februārī tur pat Sepangā un pirms sezonas sākuma 7. līdz 9.martā Losailas trasē Katarā. Tostarp “Honda” komanda ir plānojusi privātos testus arī Filipailendā.

1 KOMENTĀRS

  1. Nu kaut kad jau tam bija jānotiek un manuprāt tas ir diezgan likumsakarīgi… Vismaz es domāju, ka tas vēl nav viss un būs vēl kreši tieši GP posmos…
    Pirmā sezona – apsveicami, tomēr krietni daudz veiksme arī stāvēja klāt…:)