“Williams” komanda par savu 2014. gada F1 testpilotu nosaukusi brazīlieti Felipi Nasru, kamēr “Lotus” komandā testu un rezerves braucēja pienākumus pildīs francūzis Šārls Piks, kurš iepriekš startēja “Caterham” komandā.

21 gadu vecais Nasrs iepriekšējās divas sezonas brauca GP2 čempionātā un pērn ieguva ceturto vietu kopvērtējumā. Iepriekš viņš guvis čempiona titulu Eiropas F-BMW čempionātā (2009. gadā), kā arī Lielbritānijas Formulā 3 (2011. gadā).

“Williams” komanda apstiprinājusi, ka Nasrs šogad būs redzams piecās treniņbraucienu sesijās F1 posmu ietvaros, kā arī piedalīsies trīs testos. Paralēli komanda apstiprinājusi, ka viens no tās sponsoriem 2014. gadā būs “Banco do Brasil”, kas iepriekš atbalstīja Nasru GP2 čempionātā.

Savukārt jau ilgāku laiku tiek runāts par to, ka “Williams” galvenais sponsors turpmāk būs populārais alkoholisko dzērienu ražotājs “Martini”. Pavīdēja informācija, ka jaunais krāsojums, kura variācijas jau klejo presē, tiks prezentēts testu laikā Bahreinā, tomēr tā kā šajā arābu valstī ir ierobežojumi alkohola reklāmai, prezentācija notiks tikai 6. martā, nedēļu pirms pirmajām F1 sezonas sacensībām, kas risināsies Austrālijā.

Tikmēr “Lotus” komandā kā trešais pilots nav palicis Davide Valseki, kuram pērn netika dota iespēja aizstāt Kimi Raikonenu pēdējos divos F1 sezonas posmos. Viņa vietā stājies Šārls Piks, kurš iepriekšējās divās sezonās startēja sacensībās “Marussia” un “Caterham” komandu sastāvā.

Tāpat “Lotus” paziņojuši, ka komandai šogad būs arī divi citi rezerves piloti, kurus tā mēģinās attīstīt. Tie ir Marko Sorensens un Nikolā Prosts, četrkārtējā F1 čempiona Alēna Prosta dēls. 23 gadus vecais dānis Sorensens pēdējās divas sezonas braucis “Formula Renault 3.5 Series” čempionātā, kur guvis 3 uzvaras, kopvērtējumā izcīnot sesto un septīto vietu. Savukārt francūzim Prostam ir jau 32 gadi un viņš pēdējos piecos gados pievērsies Lemānas sacīkstēm, kur viņa labākais rezultāts ir 2012. gadā gūtā ceturtā vieta leģendārajās 24 stundu sacīkstēs.