“Renault” dzinēju ražotājs ir pārliecināts, ka varēs pienācīgi sagatavoties 2014.gada Formula 1 sezonas atklāšanas posmam Austrālijā.

Franču kompānijai pirmās divas testu sesijas padevās ļoti sarežģītas, jo visām četrām “Renault” dzinēju komandām bija pastāvīgas tehniskas problēmas. Tomēr testos sasniegtais progress pierāda, ka līdz sezonas sākumam “Renault Sport F1” ir spējīgi atgūt zaudēto un uzlabot sniegumu.

“Mums vēl ir laiks darbam un mēs ceram līdz pirmajam posmam Melburnā viss darbosies pašā augstākajā līmenī,” intervijā žurnālam “Autosport” paziņoja “Renault Sport F1” trases procesu departamenta vadītājs Remi Tafins. “Mēs būsim gatavi startam Austrālijā, taču vēl nav zināms, kādi būs snieguma rādītāji. Mums ir izstrādāta darba programma, kas jāīsteno līdz pirmajam posmam un ja mums tas izdosies, tad ir izredzes uz labu rezultātu. Ja salīdzinām, kur mēs bijām pirmajos testos un otrajos, tad ar tādu pašu progresu līdz sezonas sākumam mums jābūt labā formā.”

Neskatoties uz problēmām, kuras pieredzēja “Caterham”, “Red Bull”, “Toro Rosso” un “Lotus” komandas, Tafins uzskata, ka nopietnākās “Renault” nebūšanas jau ir aiz muguras.

“Mēs esam atguvušies pēc sākotnējām problēmām – daudzas jau aiz muguras, bet atlikušās tiek risinātas,” turpināja francūzis. “Mēs pastāvīgi progresējam un mums ir ļoti labs atbalsts no mūsu fabrikas un visām četrām komandām. Mums kopīgiem spēkiem izdodas virzīties uz priekšu. Tiklīdz sākotnējās problēmas būs pilnībā atrisinātas, un mēs esam tam tuvu, mēs varēsim nopietni strādāt arī snieguma uzlabošanas jomā.”