Vitālijs Petrovs šajā sezonā startēs DTM sērijās, apstiprinājusi “Mercedes” komanda.

“F1LV

Jau pagājušā gada izskaņā Petrovs piedalījās demo braucienos Maskavā, bet pirms meneša piedalījās pirmajos testos Portimao trasē Portugālē.

“Es apzinot, ka man priekšā ir nopietns mācību process, taču man patīk izaicinājumi un es to labprāt pieņemu,” paziņoja Petrovs. “Pirmajos testos Portimao es pirmo reizi iepazinos ar komandu un varēju izmēģināt mašīnu, kas man bija ļoti svarīgi.”

“Vitālijs aizvadīja ļoti veiksmīgus testus Portimao ar mūsu “DTM Mercedes AMG C-Coupe” un esmu pārliecināts, ka viņš būs vērtīgs mūsu komandas dalībnieks,” paziņoja “Mercedes Motorsport” boss Toto Volfs. “Vitālijam aiz muguras ir goda pjedestāls Formulā 1 un savā valstī viņš ir labi pazīstams. Viņš būs lielisks “Mercedes-Benz” brenda pārstāvis Krievijas tirgū. Ar nepacietību gaidu viņa startus DTM.”

Bez Petrova šogad DTM sērijās statēs vēl viens bijušais Formula 1 pilots – Timo Gloks, kurš pārstāv BMW komandu.

1 KOMENTĀRS

  1. Uzsvaru liekam uz šī teksta: “Viņš būs lielisks “Mercedes-Benz” brenda pārstāvis Krievijas tirgū”, jo zinot krieveļu tieksmi uz friču braucamajiem, tas ir tas ko vajag. Sāka ar etapu Moscow Raceway, nu tad šogad arī Viķka… 🙂 Ar 2014 gadu par autosportu krievi var teikt: “Где только наших нет!” (F1, WRC, DTM un pat IndyCAR 😉 )