“Audi” kompānija ir prezentējusi savu jauno DTM modeli “Audi RS 5”, ar kuru šogad plāno aizstāvēt savu 2013.gada pilotu un komandu titulu.

“F1LV

Vācu autoražotājs ir paziņojis, ka jaunākā modeļa versijā ir “uzlabojumi gandrīz visās jomās”. Nevar aimirst, ka ar 2013.gada modeli Maiks Rokenfelers “Phoenix Racing” sastāvā izcīnīja čempiona titulu.

“Papildus uzlabojumiem balstiekārtā, mūsu galvenā prioritāte bija pilnveidot aerodinamiku,” paziņoja “Audi Sport” mašīnas dizaina nodaļas vadītājs Stefans Aičers. “DTM noteikumi ir kļuvuši striktāki un mums bija jāveic uzlabojumi visai stingros noteikumu rāmjos.”

“Audi” savu jauno modeli pirmo reizi trasē izmēģinās pirmajos no diviem atlikušajiem pimssezonas testiem, kas no 31.marta līdz 3.aprīlim risināsies Hungaroringa trasē. Pēdējie testi sāksies 14.aprīlī Hokenheimā.

“Audi” šogad ir nolēmuši dot iespēju Niko Milleram, kurš pērn startēja Formula Renault 3.5 čempionātā – vācietis aizstās Felipi Albukerki, kurš kompānijas komandas sastāvā pāries uz ASV salonauto čempionātu. Tostarp čempionam Rokenfeleram “Phoenix Racing” sastāvā pievienosies Timo Šeiders.