Četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels ir prognozējis “Red Bull” komandai sagrāvi Austrālijā, bet Helmuts Marko atzīst, ka komanda ir divus mēnešus aiz konkurentiem.

Jau nākamās nedēļas nogalē Melburnā startēs 2014.gada sezona un ja “Red Bull” kopā ar “Renault” neizdosies strauji progresēt un attālināti atisināt daudzās problēmas, Fetels prognozē vājus rezultātus.

“Pirmskārt, jau tikšana līdz finišam būs panākums,” Fetels atzinās intervijā vācu televīzijai “Servus TV”. “Ja puse no pilotiem nefinišēs, tad varbūt mums ir iespēja izcīnīt pāris punktus.”

Līdzīgās domās bija arī “Red Bull” konsultants un jauno pilotu akadēmijas vadītājs Helmuts Marko, kurš atzina, ka pirmais posms “Red Bull” vienībai ir pienācis divus mēnešus par ātru.

“Mēs neesam tur, kur vēlamies būt,” paziņoja Marko. “Sezonas sākums mums ir pienācis vismaz divus mēnešus par ātru. Noķert konkurentus nebūs viegli un mēs nezinām, kad tas notiks un vai vispār būs iespējams.”

Pēdējos testos Bahreinā Sebastians Fetels sev atvēlētajās dienās nebija visai produktīvs – vienā no dienām viņš nespēja veikt ne apli dēļ elektrības problēmām “Renault” dzinējā. Savukārt otrajā dienā viņš veica 77 apļus, tomēr bija 4.190s aiz Luisa Hamiltona labākā rezultāta, turklāt mašīnai atkal bija tehniskas problēmas – bremžu defekts.

1 KOMENTĀRS

  1. Red Bull izmisuma izlustrācijai labi der ‘Autosprint’ ziņa, ka Ņūvijs vērsies pie Toro Rosso pēc padoma, kā apgūt jauno ‘brake by wire’ tehnoloģiju. Problēmas ir arī ar turbo padeves iegrožošanu – griezes momenta sprādziens tik iespaidīgs un pēkšņs, ka riteņi spolē, mašīna saslīd un zaudē ātrumu.

  2. nu jau 10 gadus williams agonē, mclaren arī iesprūduši, par mazajām komandām vispār neko teikt… tagad ir RB kārta pienākusi saputroties meistarībā. bet ja nopietni, tad nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara.

  3. ja ja,tas var notikt tikai ja spelees sony playstation 4.Jo vien pieraada kaadi ir testots mercedesi,ferrari,un williams.force india ari labi izskataas. taa kaa punkti tajaa zinja tur nekaadi nespiid.visu cienju S.Vettelam,bet jau ieprieksh vinji zinaaja ,kad paries uz citiem motoriem nebuus tie favoriiti:)

  4. ir pienaakusi lielaa iespeeja Fetelam. paraadiit uz ko ir speejiigs shaabriizha labaakais pilots ne tajaa labaakajaa mashiinaa. i komanda nav jaamaina lai to izdariitu, kaa daudzi no vinja to gaidiija.

    • domaju ka tur ipasi neko nevar paradit, ja bus lidigi ka pirmajos testos ka RB pat no garazas nevares izbraugt 😀

      bet pagaidam vairak izskatas ka ne pats RB ir auzas iebraucis bet Renault netiek ar visu skaidriba, jo visam komandam kam ir Renault dzineji nenormali mokas