“Williams” F1 komanda šodien oficiāli apstiprināja, ka tās galvenais sponsors 2014. gada sezonā būs “Martini” un prezentēja jauno krāsojumu, kas sacīkšu vēstures pazinējiem gan ir labi pazīstams.

Ar ļoti līdzīgu krāsojumu septiņdesmitajos gados jau startēja “Brabham” un “Lotus” komandas, kad tās atbalstīja dzērienu ražotājs “Martini”. Pēdējo reizi šīs krāsas Formulā 1 bija redzamas tālajā 1979. gadā.

Šogad “Martini” atbalstīs “Williams” komandu un tās oficiālais nosaukums būs “Williams Martini Racing”.

“Williams” komanda pirmssezonas testus noslēdza ar ātrāko apļa laiku un ir pamatotas cerības, ka FW36 modelis, kas aprīkots ar spēcīgo “Mercedes” motoru, beidzot atgriezīs leģendāro vienību cīņā par pjedestāliem. Komandu šogad pārstāvēs Felipe Masa un Valterī Botass.

1 KOMENTĀRS

    • Maklaareniem uz saaniem bij’ Jaanja Staigaataaja reklaama. ja jau par visiisha reklaamu neviens nepukojaas, tad shits Martini taads skolnieku padzeeriens vien ir.

      piekriitu Agrim. saani izskataas taadi patukshi, bet vismaz nummurs ir labi redzams. kaa melns uz balta.

  1. Tas krāsojums tik superzīmīgs, ka uzreiz atsita atmiņā pavisam citu sporta auto 90to sākumā: Lancia Delta HF Integrale… un tajā baltumā arī nozūd “krāna” elements priekšgalā 😀 nu tad lai tik ripo ar tik pat labi. shaked, not stirred – prozit!