“McLaren” komanda ir izplānojusi agresīvu attīstības programmu tuvāko posmu laikā, lai varētu pietuvoties un noķert šī brīža līderus “Mercedes” vienību vēl līdz pirmajam Eiropas posmam Spānijā.

“McLaren” pirmajā posmā Austrālijā bija trešā vai pat tikai ceturtā ātrākā mašīna, tomēr uz citu kļūdām un neveiksmēm Kevins Magnusens un Džensons Batons spēja atnest Vokingas vienībai divus goda pjedestālus. Komandas vadītājs Ēriks Buljē atzina, ka pagaidām viss rit pēc plāna – sezonas sākumā “McLaren” koncentrējusies uz izturību un tagad sāks aktīvi strādāt pie ātruma pilnveidošanas MP4-29 modelim.

“Tā ir taisnība, ka “Mercedes” un “Williams” šobrīd ir pārsvars ātrumā, kas varētu būt pussekunde līdz trīs sekundes ceturtdaļas,” paziņoja Buljē. “Bet viņi ir krietni ātrāki arī par visiem pārējiem. Taču mūsu gadījumā plāns bija visu ziemu veltīt mašīnas izturībai un šī stratēģija attaisnoja sevi Austrālijā. Izturība mums jau sezonas sākumā nodrošināja lielu punktu guvumu.”

“Jāatzīst, ka tagad mēs ļoti agresīvi sākam strādāt pie snieguma pilnveidošanas, jo mums strauji ir jāpanāk “Mercedes” un vēl dažas komandas,” turpināj francūzis, kurš pirms šīs sezonas pameta “Lotus” vadītāja posteni. “Pagaidām vairākas komandas nav uzrādījušas labāko sniegumu, taču ir acīmredzams, ka tiklīdz tās izskaudīs savas neizturības problēmas, tās būs ļoti konkurētspējīgas. Mūsu mērķis ir noķert līderus līdz Barselonas posmam un gūt panākumus pirmajos Eiropas posmos.”

Tostarp Ērikam Buljē nācās skaidrot attiecības arī arī “McLaren Group” vadītāju Ronu Denisu, kurš atradās arī Melburnā un lai arī solīja nejaukties aktīvajos procesos trasē, sacīkstes laikā bija redzams pie “McLaren” komandtiltiņa, kur deva padomus Buljē.

“Viņš absolūti nejaucās mūsu darbā, bet deva padomus,” īsi komentēja Buljē.

1 KOMENTĀRS

  1. stāv rakstīts: ““McLaren” pirmajā posmā Austrālijā bija trešā vai pat tikai ceturtā ātrākā mašīna, tomēr uz citu kļūdām un neveiksmēm Kevins Magnusens un Džensons Batons spēja atnest Vokingas vienībai divus goda pjedestālus.”

    kaut kā atminos uz austrāļu GP podiuma stāvam Rosbergu (Mercedes), Rikjardo (RBR) un Magnussenu (McLaren).. piedzērājies it kā nebiju..