Mihaels Šūmahers sāk izrādīt nelielas atlabšanas pazīmes, ir paziņojusi viņa menedžere Sabīne Kema, kura kopā ar ģimeni regulāri turpina apmeklēt vācu sportistu slimnīcā.

Kema sarunā ar vācu ziņu aģentūru ARD apstiprināja, ka Šūmahers bieži ir pie samaņas un spēj nedaudz reaģēt uz apkārt notiekošo.

“Viņam ir īsi brīži, kad viņš nāk pie samaņas un ir vērojams nelielas atlabšanas pazīmes,” skaidro Kema. “Ir brīži, kad Mihaels ir nomodā un arī brīži, kad viņš ir pie samaņas. Es neesmu ārsts, tomēr pastāv atšķirība starp būšanu nomodā un būšanu pie samaņas – pēdējais nozīmē, ka viņš spēj reaģēt uz apkārtējo vidi.

“Aiz cieņas pret viņa ģimeni, es nevēlos izpaust sīkākas detaļas, taču mums nav nekādu šaubu par ārstiem, kas aprūpē Mihaelu – viņi ir eksperti savā jomā,” turpināja Šūmahera menedžere. “Ģimeni visvairāk uztrauc, ka žurnālisti citē ārstus, kas neaprūpē Mihaelu un tā rezultātā rodas nepatiesi apgalvojumi. Tā ir nopietna problēma, kad nepiederoši cilvēki komentē situāciju un tādēļ mums nākas ieviest skaidrību, lai arī nereti mēs to nemaz nevēlamies.”

Vēl Kema atzina, ka Šūmahera reakcija uz apkārti pagaidām ir ļoti ierobežota un šobrīd neesot iepsējams noteikt precīzu medicīnisku prognozi par iepsējamo atlabšanu.

1 KOMENTĀRS