“Red Bull” ir zaudējusi savu apelācijas lietu, kas vakar tika izskatīta FIA tiesas sēdē Parīzē.

FIA šodien ir izplatījusi paziņojumus, kurā teikts, ka patur spēkā Austrālijas GP laikā pieņemto tiesnešu lēmumu par Daniela Rikjardo diskvalifikāciju.

“Tiesa pēc visu pušu uzklausīšanas un pierādījumu izpētes ir nolēmusi paturēt spēkā tiesnešu direktīvu numur 56, kas izslēdza no Austrālijas GP sacīkšu rezultātiem “Red Bull” mašīnu ar numuru trīs,” teikts paziņojumā.

Jāatgādina, ka Austrālijas GP laikā “Red Bull” pārkāpa degvielas plūsmas ierobežojuma noteikumus, izmantojot savu sensoru, kas nebija atbilstošs FIA noteiktajiem kritērijiem. Lai arī “Red Bull” un “Toro Rosso” komandas turpināja vajāt problēmas ar degvielas plūsmas sensoru datu neatbilstību, FIA neuzskatīja to par pietiekamu iemeslu, lai atļautu izmantot savus degvielas plūsmas mērītājus, nevis noteiktajā kārtībā izmantot rezerves sensoru.

Pilnu tiesas lēmumu FIA publicēs tuvākajās dienās.

1 KOMENTĀRS

  1. jālasa laikam būs transkripts, ja būs pieejams

    bija infa, ka oziju gp sestdienas vakarā/naktī notikusi ‘komunikācija’ starp FIA un visiem tīmiem, ka degvielas plūsmas mērījumi ir ‘par lielu’ lielam vairumam tīmu. RBR to vai citu iemeslu dēļ nolēma neko nedarīt..