Sebastianam Fetelam šobrīd “Red Bull” komandā ir jānodemonstrē savas līdera spējas, uzskata Luiss Hamiltons, kurš izcīnījis uzvaras pēdējos trīs posmos.

“Red Bull” komanda izmisīgi mēģina atgriezt savu konkurētspēju, kamēr dzinēju partneris “Renault” turpina progresēt pēc smagā sezonas sākuma un plāno samazināt jaudas deficītu līdz “Mercedes” motoriem arī uz gaidāmo posmu Spānijā. Tomēr tajā pašā laikā pēdējo četru gadu čempions Fetels nebūt nav vadošais savas komandas pilots – sacīkstēs un arī kvalifikācijā ļoti bieži viņa jaunais komandas biedrs Daniels Rikjardo demonstrē pārliecinošāku un stabilāku sniegumu.

“Kā četrkārtējam pasaules čempionam Sebastianam ir jānodemonstrē līdera īpašības savā komandā,” Hamiltons paziņoja intervijā “Bild am Sonntag” avīzei. “Kad pienāk īstais brīdis, īstam līderim ir jāspēj to parādīt visai komandai.”

“Neatkarīgi no jaudas agregāta, tā (“Red Bull RB10″) ir ļoti spēcīga mašīna,” turpināja brits. “Tāpēc es neticu, ka esošā situācija spēku samēros saglabāsies ilgi.”

Tāpat Hamitlonam nācās atbildēt uz jautājumiem par cīņu ar savu komandas biedru Niko Rosbergu, kad Bahreinas GP laikā abi saķērās bezkompromisa divkaujā par uzvaru.

“Mēs abi zinām, ko mēs darām,” Hamiltons attaisnoja komandas lēmumu neiejaukties šajā cīņā ar komandas pavēlēm. “Niko ir godīgs un agresīvs, tomēr ne mežonīgi agresīvs. Lielākā problēma priekš manis ir tā, ka viņš ir ātrāks nekā jebkad iepriekš.”

1 KOMENTĀRS

  • kas tieshi ir paarspiileets?

   Sebs ir visu laiku jaunaakais GP uzvareetaajs. visu laiku jaunaakais chempions un visu laiku jaunaakais 4kaarteejais chempions.

   Alonso ir vistuvaak vinjam ar saviem diviem tituliem. a Hamiltonam veel ir ko shanceet lai kaut pa pusei pietuvotos.

   • Protams rekordi viņam ir! tas tiesa! Bet visi tituli diemžēl gūti tāda paša garlaicībā ( daļēji ) kā to izdarīja MS 200-2004. Hamis ir bijis mazdrusciņ baudāmāks pilots pēdējos gados, gan ar panākumiem, gan ar likstām.
    Ir tikai sezonas sākums, bet Sebs jau staigā ar tādu ģīmi, ar kādu nabadziņš Vēbers staigāja daudzus gadus 😀
    P.S. Bet kopumā, katrs pilots kurš tiek pielaists pie F1 bolīda stūres ir talants ( izņēmot varbūt Pastoru 😀 )

   • 2002 un 2004 gadā Ferrari tehniskais pārsvars bija neapšaubāms. Pārējos gados par to garlaicību ir stipri pārspīlēts 😀 Arī ar Seba tituliem nav tā, ka tie visi ir nākuši no Red Bull nospiedoša tehniskā pārsvara 🙂

   • a? mees laikam skataamies dazhaadus f1 chempionaatus. to ko raadiija mans ekraans 2010. gadaa nebuut nevar nosaukt par garlaiciibu. tituls izshkjiiraas peedeejaa saciikstee. ko raadiija tavs ekraans tajaa laikaa?

    nu OK. 2011. gadaa titulu panjeema puustais difuzors. piekriitu. tomeer 2012. un 2013. nebuut nevar noraxtiit uz paaraako RBR formulu. lielu noziimi speeleeja tieshi Seba prasme un speeja izvilinaat maximumu no Sarkanaa Buļļa. Weebers to nespeeja, taapeec ljoti radikaali atshkjiriigi sniegumi vinjiem abiem. un tieshi taapeec Fetels ir shaabriizha labaakais pilots- jo vinjsh to speeja.

   • Es nekādi nevaru saprast – kāpēc Tev vienmēr visiem diskusijās jācenšas pierādīt, ka Fetels ir vislabākais pilots F1 – tas taču neliks tiem, kas domā savādāk, mainīt savu viedokli, jo objektīvi to pierādīt tāpat nav iespējams! Jā – Fetels ir uz doto brīdi titulētākais aktīvais pilots F1 (to Tu pierādi ar saviem iepriekšminētajiem faktiem), bet ne to ka viņš ir labākais! Viņš nekad nav braucis vienā komandā ar Hamiltonu, Alonso, Kimi u.c. līdz ar ko viņus savstarpēji objektīvi salīdzināt nav iespējams!
    Interesanti – ko tu teiksi sezonas beigās, ja gadījumā piepildās scenārijs, ka Ricciardo ir priekšā Fetelam?

   • teikshu bravo Rikardo!

    Fetela braukshanas stilam vajag labu piespiedeejspeeku aizmuguree. shogad tas veel nav. kad buus, buus atkal uber alles.

    sasniegtaas uzvaras un tituli ir daudz objektiivaaki nekaa tavi praatojumi.