Bijušais “Ferrari” inženieris Naidžels Stepnijs ir gājis bojā satiksmes negadījumā – 56 gadus veco Stepniju uz M20 lielceļa Lielbritnāijā notiekusi smagā mašīna, kad viņš apturējis savu vieglo busiņu rezerves joslā. “Ferrari” inženieris kļuva bēdīgi slavens pēc 2007.gada ‘Spiegošanas sāgas’, kuras laikā Stepnijs nodeva 780 lappuses slepenas informācijas “McLaren” galvenajam konstruktoram Maikam Kuglanam. 2010.gadā Itālijas tiesa piesprieda Stepnijam 20 mēnešu cietumsodu, tomēr pēc galvojuma iemaksas viņš izvairījās no došanās cietumā. Paralēli “Ferrari” komanda apsūdzēja Stepniju sabotāžā – nezināmas izcelsmes ķīmiskās vielas attliekas tika atrastas uz “Ferrari” formulu degvielas tvertnes vāciņa pirms tā gada Monako GP, tomēr pats Stepnijs noliedza šīs apsūdzības. Vēlāk Stepnijs strādāja GT sacīkšu sērijā un JRM sastāvā uzvarēja 2011.gada FIA GT1 Pasaules čempionātā. Vairākus gadus Stepnijs solīja izdot grāmatu ar savu skatījumu par 2007.gada skandālu, tomēr tagad diemžēl mums to vairs nebūs lems izlasīt.

Pastora Maldonādo ienākšana “Williams” komandā ar milzīgu “PDVSA” naftas kompānijas atbalstu ir ļāvis “Williams” vienībai palielināt savu peļņu 2013.gadā. “Williams Group” nupat ir publicējusi savus finansu rādītājus par 2013.gadu un tie parāda £22.1 miljonu pieaugumu peļņā salīdzinājumā ar 2012.gadu. Pēc neoficiālas informācijas “PDVSA” pienesums bija ap £15 miljoniem. Paralēli “Williams” ir elektro bateriju bizness un komanda kļuva arī par Formula E oficiālo piegādātāju. Pērn pirmo reizi arī šajā sektorā ir parādījusies peļņa, lai arī pagaidām visai pieticīga.

Sauber” komanda cer, ka ievērojami pārbūvētā un uzlabotā šasija uz Spānijas GP ļaus komandai atgriezties cīņā par regulāriem punktiem. “Sauber C33” modelis ievērojami uzlabots ne tikai aerodinamikas jomā, bet arī gūts ievērojams ietaupījums svarā, kas ir labas ziņas Adrianam Zutilam, kurš ir viens no pašiem smagākajiem F1 pilotiem. C33 modelim ir modificēts priekšējais antispārns, dzinēja pārsegs, sānu pontoni, kā arī saņemta jauna uzlabojumu pakete “Ferrari” jaudas agregāta elektronikas blokam. Turklāt komanda plāno nopietni strādāt arī testos uzreiz pēc Barselonas posma – 13. un 14.maijā trasē “Sauber” sastāvā dosies Gido van der Garde un Estebans Gutjeress.