“Mercedes” Formula 1 komanda gaidāmajā Spānijas GP izcīņā cer uz vēl lielāku pārsvaru pār konkurentiem nekā iepriekšējos četros posmos.

Lai gan šajā sezonā pagaidām Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs spēlē citā līgā, salīdzinot ar pārējiem konkurentiem, komandas vadība joprojām nav pārliecināta, ka padarīts pietiekami, lai paliktu priekšā konkurentiem. Uz gaidāmo Spānijas GP visas vadošās komandas nāks klajā ar ievērojama mēroga uzlabojumiem un “Mercedes” komandas boss Toto Volfs uzstāj, ka vienkārši palikt priekšā konkurentiem nav pietiekami augsts mērķis.

“Mūus mērķis ir palielināt to pārsvaru, kas mums bija iepriekšējā posmā Ķīnā,” paziņoja Volfs. “Mēs jau varējām novērot, ka mūsu konkurenti strādā bez atpūtas, lai samazinātu mūsu pārsvaru. Mūsu uzdevums ir pacelt latiņu vēl augstāk un strādāt ar vēl lielāku atdevi nekā jebkura cita mūsu konkurentu komanda. Ja mēs vēlamies sasniegt augstus rezultātus šajā sporta veidā, tad jebkurš neliels pārsvars ir jāizmanto kā platforma, uz kuras būvēt vēl lielāku pārsvaru.”

Toto Volfs jau iepriekš ir norādījis, ka “Mercedes” pārsvars nemaz nav tik liels, kā izskatās no malas un tas var pilnībā izzust ļoti strauji, ja komanda neturpinās agresīvu attīstību tehniskajā jomā.

“Jau Ķīnā mēs redzējām, ka mūsu konkurenti atsevišķos sacīkstes nogriežņos un atsevišķos trases sektoros bija ļoti ātri,” atzina Volfs. “Mums jāspēj analizēt arī konkurenti – kāpēc viņi nebija ātri visā sacīkstes distancē. Alonso bija izcils pirmais nogrieznies, bet Rikjardo bija epizodiski bija ātrāks par visiem. Tieši tāpēc mēs cenšamies sev atgādināt, ka joprojām mums nav pietiekami liels pārsvars.”