“Lotus” komanda, kurai sezonas sākums bija pagalm neveiksmīgs, ir pārliecināta, ka tā var sākt cīnīties par iespēju finišēt vadošo komandu trijniekā un pārspēt “Ferrari” vienību.

Pēdējā posmā Spānijā Romēns Grožāns, kurš startēja no piektās vietas, izcīnīja “Lotus” komandai tikai pirmos punktus sezonā, finišējot asotajā pozīcijā. Tomēr tas ir pacēlis komadas garu un vienība ir droša, ka francūzis būtu finišējis vēl krietni labākā pozīcijā, ka viņam nesāktos problēmas ar dzinēja sensoru.

“Mēs jau no sezonas sākuma atkārtojam, ka mums ir ļoti laba mašīna, tomēr nebija viegli šo potenciālu nodemonstrēt,” paziņoja vienības īpašnieks Džerards Lopess. “Mums bija problēmas ar elektroniku un līdz ar to Romēns nevarēja cīnīties ar “Ferrari” pilotiem, lai gan iepriekš mums nebija problēmu atrauties no Kimi Raikonena un Fernando Alonso. Mēs varējām cīnīties par piekto vai sesto vietu.”

“Teorijā tas nozīmē, ka mūsu mašīna ir aiz “Mercedes” un ļoti tuvu “Red Bull”,” turpināja Lopess, kurš šogad krietni vairāk piedalās komandas vadīšanas procesā. “Visi ir aiz “Mercedes” un mēs esam tur kopā ar “Red Bull”, kas nozīmē, ka mēs varam cīnīties faktiski ar jebkuru citu komandu. Mēs vēlamies cīnīties par trešo vietu čempionātā, tomēr tas nebūs viegli, jo ceturtdaļa sezonas jau ir aiz muguras.”

“Lotus” sezonas sākuma problēmas nozīmē, ka viņi ir tālu aizmugurē (62 punkti) pat trešai pozīcijai, kurā šobrīd atrodas “Ferrari” komanda.

1 KOMENTĀRS