28 gadus vecai vācietis Niko Rosbergs ir pagarinājis līgumu ar “Mercedes” komandu vēl uz diviem gadiem, ziņo BBC.

Esošais Rosberga līgums ar vācu autoražotāju komandu beidzās šīs sezonas izskaņā, bet jaunais līgums nozīmē, ka vismaz līdz 2016.gada izskaņai komandas sastāvs paliks nemainīgs.

“F1LV

Tieši abu “Mercedes” komandas biedru savstarpējā cīņa par titulu ir viens no šīs sezonas aktuālakajiem nematiem – Rosbergs izcīnīja uzvaru pirmajā posmā, bet Hamiltons guva panākumus nākamajos četros un pēc Spānijas GP ir izvirzījies arī čempionāta vadībā.

Interesanti, ka pāris dienas pirms Rosberga jaunā līguma “Mercedes-Benz” direktors Dīters Cetše apmeklējot “Mercedes” fabriku Spānijā paziņoja, ka ‘Fernando Alonso ir labākais pilots Formulā 1’. Tas spāņu presē izraisīja baumas par iespējamo Alonso nolīgšanu, tomēr pēc jaunā Rosberga līguma ir skaidrs, ka tuvākajos pāris gados vācu komanda neplāno mainīt pilotu sastāvu.

Niko Rosbergs Mercedes sastāvā

Gads

Punkti

Vieta

Uzvaras

2010

142

7th

0

2011

89

7th

0

2012

93

9th

1

2013

171

6th

2

2014 (pēc 5 posmiem)

97

2nd

1

 

1 KOMENTĀRS

  1. sazvērestību teoriju cienītāji un tiem pielīdzināmi individuumi velk paralēles ar rubinjo barika līgumu pie sarkanajiem AD 2002, bet tā viņu problēma.

    Kamēr nav pierādīts pretējais, gribētos ticēt, ka 2014 gada sezonā un arī vēlāk vēl redzēsim cīņas starp meršu šoferiem.

    • nu – nez vai tiem kas domā ka tagad Nico = Barix ir šausmīgi liela taisnība – līgums ir divgadīgs un tuvāko 2 gadu laikā diezvai Nico ir kur citur lielāka šance kā Merc, turklāt neviens viņu arī tā kā nemedī akurāt. Cita lieta – kā šamais tix galā ar Lucius, a no mārketinga puses nedomāju ka Niks Vācijā ir daudz lētāks kā Lucius U.K.