“Ferrari” jaunais boss Marko Mariači ir atzinis, ka viņš izbauda komunikāciju ar Kimi Raikonenu, lai gan soms parasti tiek raksturots kā ļoti noslēgts pilots.

Jaunais “Ferrari” vadītājs Ķīnas GP posmā pārņēma darba pienākumus no Stefano Domenikalli un kopš tā laika nav devis konkrētus rīkojumus, bet gan ir sācis iepazīt komandu un tās darba specifiku. Tikai pēc Monako GP Matiači pirmo reizi komentēja sev priekšā stāvošo uzdevumu.

“Mums ir jāuzlabo darba metodika, kopējā organizācija  un jāpadara lēmumu pieņemšana komandas iekšienē ātrāka,” paziņoja Matiači. “Visvairāk tas attiecas tieši uz lēmumiem, kas tiek pieņemti fabrikā nevis sacīkšu trasē. Mums ir pietiekami ļoti talantīgu cilvēku un mums tikai jāmāk viņi pareizi un efektīvi izmantot.”

Tostarp saziņā ar Kimi Raikonenu komandas boss nav izjutis nekādas grūtības vai sarežģījumus.

“Es savā karjerā esmu strādājis arī vairākus mēnešus Somijā un es visai labi zinu somu mentalitāti,” skaidroja Matiači. “Kimi ir īstens soms, taču uzaudzis viņš ir tālu prom no mājām sacīkšu dēļ. Viņš ir super vēsais puisis un viņš man ļoti patīk. Viņš vienmēr ir atklāts diskusijā un ļoti profesionāls. Ar viņu lieliski var sastrādāties. Mēs visi esam atšķirīgi un dažkārt mums ir jāpielāgo saziņas frekvence, lai ‘sadzirdētu’ otru cilvēku. Man nav bijušas nekādas problēmas saziņā ar Kimi – tieši otrādi.”