Formula 1 debitants Kevins Magnusens neuzskata, ka viņa mazā pieredze ir par iemeslu “McLaren” lēnajam progresam šajā sezonā.

Dānis jau savā debijā Austrālijā izcīnīja goda pjedestālu, tomēr turpmākajos posmos viņš nav spējis finišēt augstāk par devīto pozīciju, kamēr “McLaren” cīnās ar piespiedējspēka trūkumu. Arī Magnusena komandas biedrs Džensons Batons, kuram aiz muguras 254 GP starti, nesen atzina, ka viņš būtu vēlējies sev pieredzes bagātāku komandas biedru, lai varētu pilnvērtīgāk attīstīt mašīnu. Magnuses atzīst, ka viņa informācija inženieriem atšķiras no Batona sniegtās informācijas, tomēr viņaprāt tas dod vienībai lielāku informācijas bāzi un iespēju progresēt.

“Mēs esam atšķirīgi un arī mašīnā mūsu izjūtas ir atšķirīgas,” paziņoja Magnusens. “Tas ir labi, jo mēs piedāvājam dažādas idejas. Es neuzskatu, ka bremzēju komandas attīstību. Es uzskatu, ka manas izjūtas ir pareizas un es noteikti tās neapspiedīšu – es centīšos dalīties ar tām ar komandu. Esmu jauns, tomēr man jābūt drosmīgam un jārunā par savām izjūtām – komanda izlems vai tās ir pareizas vai nē.”

Pērnā gada Formula Renault 3.5 čempions atzina, ka “McLaren” inženieri ir devuši labas atsauksmes par viņa darbu ar mašīnu un tas dod pārliecību, ka Magnusens līdz šim ir rīkojies pareizi un turpinās attīstību šajā virzienā.