Luiss Hamiltons, gatavojoties savam māju Grand Prix posmam, piedalās vairākos publicitātes pasākumos Lielbritānijā, kā arī turpina savu psiholoģisko presingu pret savu komandas biedru Niko Rosbergu.

“Tolaik, kad sāku startēt kartinga sacensībās, man bija vairāki ļoti spēcīgi konkurenti,” savus kartinga laikus “Rye House Kart Raceway” trasē atcerējās Hamiltons. “Tie bija Maiks Spensers un Niki Ričardsons, kurš bija britu čempions un startēja ar Džona Batona dzinējiem, kas tolaik bija labākie. Mans tēvs, kas bija mans treneris, noskatījās, kur Niki izvēlas bremzēt pirms līkumiem, tad pagāja vēl pāris soļus tuvāk pagriezienam un lika man bremzēt tur. Tā es iemācījos bremzēt ļoti vēlu. Es vienkārši izrādījos ātrāks par viņiem un patiesībā man īsi nav skaidrojuma tam.”

“F1LV

“Runājot par izmaksām, mans tēvs atzinās, ka gadā mums kartinga sezonai bija nepieciešamas 20’000 britu mārciņas,” turpināja Hamiltons. “Mēs izmantojām vecmāmiņas mūža ietaupījumus, tēva ietaupījumus un vēl ieķīlājām māju. Esmu dzirdējis, ka tagad šī summa kartinga sezonai ir vēl lielāka un domāju, ka tā pazūd daudzi talanti.”

Luiss Hamiltons atzina, ka ir apņēmības pilns izcīnīt uzvaru Silverstonā un nenoliedz, ka sīvākā cīņa atkal būs ar komandas biedru Niko Rosbergu, ar kuru kopā sacentās vēl kartinga laikos.

“Tolaik mēs abi runājām, cik tas būtu forši, ja kādu dienu mēs abi startētu Formulā 1 un ja mēs abi būtu komandas biedri,” atceras Hamiltons. “Mēs par ko tādu fantazējām ne vienu reizi vien. Neatceros vai toreiz es pats tam ticēju, taču Niko nostāja bija cita, viņš vienmēr teica: ‘Kad es būšu Formulā 1…’, bet es vienmēr teicu: ‘Ja es būšu Formulā 1…’. Protams, Niko tēvs bija F1 pilots un viņš bija pārliecināts, ka arī par tādu kļūs. Savukārt mēs nekad īsti nezinājām, kas notiks tālāk un vienkārši turpinājām strādāt.”

1 KOMENTĀRS