“Renault Sport” komānija ir atzinusi, ka spēs apmierināt “Red Bull” komandas prasības pēc motora uzlabojumiem un pilveidošanas, tomēr tas varētu notikt tikai pēc sezonas beigām, kad daļēji tiks atcelti dzinēju attīstību ierobežojošie noteikumi.

“Renault Sport” jau ir paziņjusi, ka šajā sezonā ir mazas izredzes panākt ievērojamu progresu jaudas ziņā stingro homologācijas noteikumu dēļ, tomēr modifikācijas tiks atļautas pirms nākamās sezonas.

“F1LV

“Iespējas veikt uzlabojumus sezonas laikā dzinēju mehāniskajā daļā ir ļoti ierobežotas,” paziņoja kompānijas izpilddirektors Robs Vaits. “Tagad mēs strādājam pie uzlabojumiem, kas tiks ieviesti jau 2015.gada sezonu. Līdz šim sezonas gaitā mums bija izdevies samazināt konkurentu pārsvaru tieši dzinēju jomā un mēs joprojām turpināsim ieviest uzlabojumus elektronikas jomā, kur progresa iespējas ir plašākas.”

Robs Vaits arī atzina, ka galvenais “Reanult” problēmu cēlonis ir bijis fakts, ka V6 dzinēja programma ir tikusi uzsākta pārāk vēlu, jo konkurenti ap to laiku jau bijuši pusgadu priekšā.

Nevar aizmirst, ka arī “Ferrari” komanda iepriekš paziņoja, ka dzinēju jomā šogad noķert “Mercedes” ražotāju nebūs iespējams.