“Caterham” komandas liktenis varētu tikt izlemts vēl pirms Lielbritānijas GP posma, jo komandas īpašnieks Tonijs Fernandess ir tuvu tam, lai noslēgtu darījumu par vienības pārdošanu.

Vēl pirms sezonas sākuma Fernandess paziņoja, ka gadījumā, ja nesekos ievērojams progress, komanda tiks pārdota vai pametīs Formula 1 čempionātu. Kā redzams kopvērtējuma tabulā, vienības situācija nav uzlabojusies un Fernandess jau bija uzsācis sarunas ar vairākiem investoriem, kam būtu vēlme pārņemt komandu. Baumas par iespējamo vienošanos pastiprinājās pagājušās nedēļas beigās, kad Fernandess slēdza savu tvitera kontu un atzinās, ka pieliek punktu arī Formula 1 projektam: “F1 projekts neizdevās, bet mīlu “Caterham Cars”.”

Tiek ziņots, ka paziņojums par pārdošanu tikšot izplatīts vēl pirms “Caterham” ierodas Silverstonā un kā reālākais kandidāts uz vienības pārņemšanu tiek minēts bijušais F1 komandu “Spyker”, “Force India” un “HRT” boss Kolins Koless. Tomēr pastāv uzskats, ka vēl ir vismaz trīs ieinteresētās puses, kuras turpina pārrunas par komandas iegādi.

Nevar aizmirst, ka Kolles ir iesaistīts arī Rumānijas Formula 1 komandas projektā “Forza Rosa”, kas plānoja stāties uz starta jau nākamajā gadā pēc tam, kad nesen saņēma oficiālu apstiprinājumu no FIA.

Tikmēr Fernandess ir apstiprinājis, ka pārdošanā ir tikai Formula 1 komanda, kamēr viņš turpina vadīt “Caterham Cars” kompāniju un “Caterham GP2” komandu.

1 KOMENTĀRS

  1. pēdējie armēņu rādio jaunumi – italjāniešu GP jau nekur nepazudīšot, tik no Mondzas pārcelšoties uz Mugello, tur arī esot skaista trase, ar kuras īpašniekiem visu var sarunāt..

    WTF, īsāk sakot :S