“Mercedes” ir piekritusi apgādāt “Lotus” komandu ar saviem dzinējiem jau uz 2015.gada sezonu.

Ņemot vērā, ka pēc “McLaren” komandas pārejas uz “Honda” motoriem nākamajā sezonā, atbrīvojās viena vieta “Mercedes” dzinēju klientu sarakstā, “Lotus” jau pirms pāris nedēļām bija uzsākusi pārrunas par iespējamo vācu motoru saņemšanu nākamgad. Pēc formalitāšu nokārtošanas un finansiālo garantiju saņemšanas par šo līgumu tiks paziņots nākamās nedēļas sākumā.

Līdz ar to tiks pielikts punkts 20 gadus senai “Renault” dzinēju ražotāja un Enstonas fabrikas komandas sadarbībai, kas aizsākās ar Mihaela Šūmahera čempiona titulu 1995.gadā vēl “Benetton” sastāvā.

Tostarp “Lotus” komandai tās noteikti ir lieliskas ziņas, jo “Mercedes” dzinēji ir ne tikai lētāki par “Reanult” motoriem, bet šobrīd arī ievērojami konkurētspējīgāki, kas varētu uzlabot ticību vienības panākumiem arī visiem “Lotus” sponsoriem.

1 KOMENTĀRS

  1. Reniishiem gruuti laiki. vinjiem jaacer ka veel kaads klients nepamet vinju nometni. uz naakamo gadu Honda ruuks tikai Maklaarenos, bet vaitad japonitas straadaas ar vienu komandu visu laiku? agraak vai veelaak domaajams ka vinji gribees veel kaadu klientu. biznes paliek biznes. liidz tam briidim Renualtam jaatiek galaa ar savu endzhin-junitu. citaadi var sanaak taa ka vinjus vispaar izkonuree no F1 laukaa. vai kaadam to vajag?