“McLaren” komanda ir apstiprinājusi, ka nelietos FRIC (Front and Rear Interconnected) sistēmu Vācijas GP posmā.

Komanda ir pirmā, kas paziņojusi, par FRIC nelietošanu, un paredzams, ka visas komandas sekos, lai atbilstu noteikumiem, pēc FIA paziņoja, par FRIC aizliegšanu.

“McLaren šobrīd nedomā izmantot FRIC sistēmu Vācijas Grand Prix,” ziņo komandas pārstāvis.

“McLaren pilnībā atbildīs FIA noteikumiem.”

FIA piedāvāja atlikt FRIC aizliegumu līdz 2015. gada sezonas sākumam, bet tas prasa vienbalsīgu balsojumu, un izskatās, ka tas nenotiks.

“Es domāju, ka iespēja uz visu komandu piekrišanu ir nulle,” viņš piebilst.

Ja kāda komanda izvēlēsies iespēju turpināt lietot FRIC sistēmu, viņi riskēs ar iespēju, ka cita komanda var iesniegt protestu, kas nozīmētu sacīkšu rezultātu anulēšanu, tapēc visticamākais, ka visas komandas to aizvāks.

1 KOMENTĀRS

  • McLaren vienkārši bija pirmie kas to paziņoja. Kā jau rakstīju, ja kāda komanda to turpinātu lietot, viņi riskētu ar protestu no kādas citas komandas, līdz ar to visas komandas to visticamākais darīs.

   • Bet kapēc šodien liekat ziņu pa maclaren? ja jau vakar pēcpusdienā par to jau informeeja krievu mēdiji? kāda tur starpība kas pirmais to nelietos. Tad pasakiet kura tā bija pirma. man liekas ka vinjas bijapirmās trīs. negribu likt to rakstu,bet luudzu ko krievu F1newa.ru raksta ——–> На прошлой неделе команды получили письмо от Чарли Уайтинга, в котором подвергалась сомнению легитимность зависимой системы подвески FRIC, так что если по ходу предстоящего уик-энда какая-то из команд решит её использовать, может быть подан протест.

    Чтобы не рисковать возможными санкциями, в Mercedes, McLaren и Red Bull подтвердили отказ от подвески FRIC в Гран При Германии, но во время технической инспекции машин перед началом уик-энда представители команд обратятся к Уайтингу за комментариями, ведь в его письме не уточняется – в чём именно подвеска FRIC нарушает параграф 3.15 технического регламента, запрещающий использование подвижных аэродинамических элементов.    Возможно, одна из команд оставит спорную систему в четверг, чтобы получить заключение с пояснениями FIA, а к пятнице система будет демонтирована.

   • Ziņas cilvēki visur lasa. Un Āri esi takš pieaudzis cilvēks( kas tas par tādu vārdu :Tresīt: ):D tā ir bērnu valodiņa:D
    Es uzrakstīju to ko es zinu Āri. Un man liekas ka Edgaram nav pretenziju.