Vācu prese ziņo, ka Luiss Hamiltons ir nolūkojis iespējas tikt pie jauna līguma un pamatīga algas paaugstinājuma sākot ar 2016.gada sezonu.

Kamēr Niko Rosbergs ir noslēdzis jaunu trīs gadu līgumu ar ievērojamu algas paaugstinājumu un saņems 55 miljonus Eiro trīs gadu garumā, Hamiltons vēlas vēl vairāk – 90 miljonus trīs gados – no 2016. līdz 2018.gadam. Tieši šāda veida prasības no Hamiltona menedžmenta puses varētu izskaidrot “Mercedes” iespējamo interesi par “Red Bull” zvaigzni Sebastianu Fetelu.

Lielā mērā šī situācija starp “Mercedes” un “Red Bull” visdrīzāk tiks nokārtota starp diviem austriešiem Dr. Helmutu Marko un Nikiju Laudu, kuri regulāri kopā ietur maltītes un apspriež dažādus notikumus Formulā 1, tostarp arī netaupot kritiskas piezīmes viens otra virzienā.

“Šajā sezonas daļā – tieši pirms vasaras brīvdienām ir pavisam normāli, ka sāk cirkulēt baumas par labākajiem F1 pilotiem un viņu nākotnes līgumiem,” paziņoja Helmuts Marko. “Es nekomentēšu jautājumu par to vai “Mercedes” uzrunāja Fetelu, tas būtu jājautā viņiem.”

1 KOMENTĀRS

  1. Viņam kas – hormonu vētra vai kā? Es Mercedes vietā par šitādu augstprātību pateiktu šim gurķim, ka ja negrib, tad var tīties nahren. Cik sadomājušamies jābūt lai sevi tik augstu vērtētu! Gan Hulkenbergs, gan Magnusens, Grozhans, Kvjats vai pat iespējams kāds no Marussia vai catterham ne sliktaak par šo iedomīgo puišeli brauks – par par minimālu pilota atalgojumu. Priecīgi būs, ka var s`de`t labākajā mašīnā uz grida.
    No offence, HAM ir manās acīs iekš top 3 pilotiem šobrīd gridā, bet tikai tāpēc, ka brauc visu laiku top komandās. Hulkenbergs manā retingā pagaidām ieņem 4. vietu un 100 punkti tik zemu tikai tāpēc, ka brauc ar viduvējām mašīnām. Diemžēl F1 pilotus reti var novērtēt kamēr tie netiek top tīmā. Piemērs ir Rikjardo, kurš tagad visiem ir OMG, bet agrāk bija vnk labs braucējs, jobrauca tur kur brauca.
    So – šitādiem iedomu mākoņiem kā HAM šad tad derētu bišķi sadot pa mici

  2. Jā viņš grib tikt līdz FIFA (futbola) limenim:D vai arī vēlās iegādāties velvienu lidmašīnu un otru mīļāko:) tas taa:) Bet es nezinu vai šadu līguma pieprasījuma vinju nevar pasūtīt.! Tad uz vinju vietu predendētu pats Fettels kuram buutu liidzvērtīga ālga ka rosbergam,vai panjemt citu pilotu par 25 mlj piemeram( hulkenbergu. jo ka nekaa taa ir Vācu komanda Mercedes. jo saveejie veleesies tikai saveejos redzeet savaa komanda:)

  3. Čalim reāli sakāpis galvā! Ja savulaik McLaren laikā man HAM pat ļoti simpatizēja, tad tagad pēc viesiem šī gada izgājieniem ir jau kardināli pretēja situācija! Cerams ka Mercedes viņu izšaus kā korķi (kas gan ir maz ticams un varētu notikt tikai pie scenārija, ja HAM nepaņems titulu) – tiks kādā viduvējā komandā un tad redzēs kas ir kas – zvaigžņu slimība ātri pāries!

  4. Veči, nu kāda tur augstprātība. Runa ir par naudu. Hamiltons, mēģina izsist sev vislabākos noteikumus. Ja prasīsi 75 , tad tev to nokaulēs uz 55, ja prasīsi 90 , tad nokaulēs uz 75. Hamiltons tausta situāciju. a, ja nu noplaukst. Un ja kāds samaksā, tad acīmredzot ir tā vērts. Neviens naudu pa tukšo tajās aprindās nemētā.