Traģisks negadījums noticis autosacīkstēs ASV, kur NASCAR čempions Tonijs Stjuarts uzbraucis virsū vienam no konkurentiem, vēsta portāls “www.autoeuro.lv“.

Traģēdija notika sprintkāru sacensībās Ņujorkas štatā. 20 gadus vecais Kevins Vords juniors saslīdēja un izkāpa no auto, lai kādam izrādītu savu neapmierinātību. Tomēr tas izrādījās liktenīgs gājiens, jo Stjuarta pilotētais auto viņu aizķēra, nogāžot zemē. Vēlāk tika paziņots, ka pēc aizvešanas uz slimnīcu savainotais sportists ir miris.

“F1LV

Lai gan daļa autosporta līdzjutēju sociālajos tīklos un forumos izteikuši viedokli, ka Stjuarts Vordu notriecis ar nodomu, policija šo negadījumu neizmeklē kā kriminālu noziegumu. Likumsargi presei apstiprinājuši, ka Stjuarts izmeklēšanas procesā nav liedzis palīdzību un bijis atsaucīgs.

43 gadus vecais Tonijs Stjuarts ir trīskartējs NASCAR “Sprint Cup Series” čempions. Pēdējo no tituliem viņš ieguva 2011. gadā.

Negadījums “Canandaigua Motorsports Park” trasē:

1 KOMENTĀRS

  • R.I.P. sportsmenim,

   bet vispār ši atsauca prātā kādu urbāno leģendu, kur kāds janku automobīlists-tūrists esot iesūdzējis savas ‘motormājas’ ražotāju par to, ka neesot bijis pietiekami labi informēts, ka ‘cruise control’ iedarbināšana nenozīmē, ka nu var izkāpt no šofera krēsla un aiziet uzvārīt sev kapeju..

 1. “Amerika un autosports nekad nebūs laba kombinācija” – kārtējās muļķības.
  Tikpat labi var pateikt, ka, ja pie mums rallijā iet kāds bojā “Latvija un autosports nekad nebūs laba kombinācija”. Šīs tomēr ir sprint kāru sacīkstes, kas ir zemāka līmeņa disciplīna nekā top sērijas. Un tur arī var gadītiesbraucēji, kas ikdienā nodarbojas ar kaut ko citu, viss kas var būt…

 2. Murgaina sagadīšanās, murgains autosporta paveids, Darvina balvas kandidāts, kas izlīda trasē, kur tie vāģi(es nezinu: bagiji, hujagigi, to tikai ameirikāņi zin) smiltīs ir praktiski nevadāmi, mana līdzjūtību viņa ģimene nedzirdēs, tā kā pats lohs un miers ar viņu. Tikai Nr.14 tagad vainas sajūta vazāsies visu mūžu līdzi.

 3. o! kaads asins priecinjsh speshaly prieksh Pro 🙂 un ja veel gonkaa griezh pa ovaalu, tad laime pilniibaa.

  a tam trakajam chalim nav ko trasee vazaaties, kad pa to granti rinkjo diezgan biistama paskata veljasdeelji.