Ar Danija Pedrosas uzvaru noslēdzies MotoGP sezonas 11. posms, Brno trasē, Čehijā, līdz ar to beidzās Marka Markesa desmit uzvaru sērija.

No piektās vietas startā Pedrosa parādīja savu labāko sniegumu, un spēja uzvarēt. 0,410 sekundes aiz Pedrosas finišēja Horhe Lorenco, kurš sacīksti sāka no sestās starta vietas. Lorenco tas bija trešais pjedestāls pēc kārtas.

Valentīno Rosi, kurš aizvadīja savu 245. MotoGP klases sacīksti, izcīnīja septīto pjedestālu 2014. gada sezonā. Marks Markess finišēja ceturtais. Sacīkstes sākumā Markess braucā līderu ātrumā, taču sacīkstes vidusdaļā, kad viņš cīnījās ar Rosi, viņa temps samazinājās. Kopvērtējumā Markess ir stabilā līderpozīcijā. Pedrosa no viņa atpaliek par 77 punktiem.

Piekatajā vietā finišēja Andrea Janone no “Pramac Ducati” bet uzreiz aiz viņa palika arī ar “Ducati” braucošais Andrea Doviciozo.

Aiz viņiem pirmajā desmitniekā finišēja Stefans Bradls, Alekss Espargaro, Bredlijs Smits un Alvāro Bautista.

Mājnieks, čehs Karels Ābrahams izcīnīja divus punktus par finišu četrpadsmitajā vietā, bet Nikija Heidena aizvietotājs Leons Kamjē izcīnīja pirmo MotoGP punktu.

Pēc kritiena izstājās Kels Kračlovs, jaunākais no brāļiem Espargaro, Pols Espargaro un Maikls Lavertijs, kamēr dēļ tehniskām problēmām sacīksti nācās beigt Danilo Petruči, un Džonija, Hernandesam.

Moto2 klasē uzvarēja Esteve Rabats, bet Moto3 uzvaru izcīnīja Aleksis Masbū. Moto3 sacīkstē līderu grupā bija 16 braucēji. Alekss Rins kurš atradās vadībā pēc priekšpēdējā apļa domāja, ka tas ir pēdējais un pāragri sāka svinēt uzvaru, līdz ar to viņš zaudēja daudz laika.

Nākošais MotoGP posms notiks Lielbritānijā, Silverstonas trasē, pēc divām nedēļām.